Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi Türkiye'den öğrenci alan üniversitelerden bir tanesidir. Muhteşem bir eğitim hayatı geçirmek ...

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi günümüzün en değerli ve en çok iş bulunan mesleklerinden birine yönelik eğitimler vermekte, geleceğin mühendislerini yetiştirmektedir. Eğitim çağındaki gençlerin en çok istedikleri, ideallerini süsleyen mesleklerden olan Mühendislik dalları, artık yurt dışında en kaliteli eğitimler alarak gençleri kariyer başlangıçlarını oluşturuyor. Siz de Türkiye’deki pek çok genç gibi, giriş sınavlarına ve puanlara takılmadan Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi öğrencisi olmak için başvurabilir ve doğrudan lisans eğitiminize başlayabilirsiniz.

Akademinin sınav zorunluluğu olmadığından başka ülkelerden de sayısız öğrenci gelmektedir. Yüzlerce mezun öğrenci veren ve her yıl artan sayılarda başvurular alan Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi öğrencilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamakta, onlara çağdaş, bilimsel eğitimler vermektedir. Başarılarını artırmak için her fırsatı değerlendiren ve teorik bilgilerin yanında öğrencilerine uygulamaları derslerde de en iyisini vermeyi amaçlayan okulun teknik alt yapısı mükemmeldir.

Mühendislik alanlarında eğitim veren Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi başvurusu yaparken 25 yaş altında olmak gerekiyor zira bu yaş üzerine eğitim verilmiyor. Aynı zamanda gençlerin herhangi bir sağlık probleminin de olmaması gerekiyor. Bu yüzden kayıt esnasında mutlaka tam teşekküllü bir kurumdan alınmış sağlık raporu sunulması isteniyor. Bunların dışında Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi öğrencisi olmak için lise mezunu olmak yeterli oluyor.

Öğrenciler Ukraynaca ve Rusça eğitim görüyorlar. Bu iki dilden birini seçerek hazırlık sınıfına başlıyorlar. Zaporijya Mühendisliği Akademisi hazırlık bölümlerinde öğrenciler iki sömestrde de başarılı olmak, sınavları vermek zorundalar. 10 ay süren eğitim sonunda seçilen dil profesyonel konuşulacak kadar iyi öğreniliyor. Sınavları başarıyla veren öğrencilere bir sertifika verilerek lisans bölümlerine geçmeleri sağlanıyor. Başvuru sürelerini kaçırmamak gerekiyor çünkü okula her yıl yoğun bir talep oluyor. Ders yılı 1 Eylül’de başladığından, bu tarihten önce tüm başvuru ve kayıt işlemlerinizi Eurostar ofislerinden yaptırmış olmanız gerekiyor.

Diğer yabancı ülkelerden gelen öğrenciler gibi siz de düşük harç ücretleri ve sınavsız Mühendislik okuma avantajını kullanabilirsiniz. Okulun kendisine ait yurtlarda 2-3 kişilik odalarda kalabilir, son derece ekonomik şekilde öğrencilik hayatınızı sürdürebilirsiniz. Dilerseniz şehir hayatının içinde olacak şekilde ev tutabilir, arkadaşlarınızla birlikte veya yalnız da kalabilirsiniz. Zaporijya  Mühendisliği Akademisi harç bedellerinin ekonomik oluşu kadar gençlere sunduğu sosyal aktivitelerle de popülerliğini artırıyor. Spor alanları, sanatsal faaliyetler ve kafeteryalar gençlerin en çok vakit geçirdikleri alanların başında geliyor.

Her sene Türk öğrencilerinden de yoğun talep alan okulun başvuru tarihlerini kaçırmamak için siz de yetkilendirilmiş tek kurum olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşebilir, bu sayede Mühendislik eğitiminize vakit kaybetmeden, üstelik yabancı dil bilginiz ve alacağınız diplomanın avantajları ile sahip olabilirsiniz. Hem ülkemizde, hem de Avrupa’daki pek çok şehirde iş bulabilir, kariyerinizi en iyi noktadan başlayabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!