Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi Ukrayna'da eğitim göreceğiniz üniversiteliler ile ilgili araştırma yaparken Odessa

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Köklü ve eski bir okul olan Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi 1913’te kurulmuştur ve o tarih itibariyle Ukrayna’nın en iyi okulları arasına girmiştir. Müzik enstitüleri arasında saygın bir isme sahip olan üniversite, müzik alanında eğitim almak isteyen öğrencilerin akınına uğruyor. Hem Ukrayna’dan, hem de yurt dışından yoğun talep görün okul Avrupa Müzik Akademileri ve Konservatuarları’na da üye olduğundan, başarılarıyla adından her geçen gün söz ettirmektedir. Güney Ukrayna’da bulunan Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi dünyada çok saygın eğitim kurumları arasında yer aldığı gibi, Rusya, Çin, Polonya, Almanya ve İsviçre gibi ülkelerden pek çok müzisyeni bünyesinden çıkarttığı gibi, dünyanın pek çok ülkesine de müzisyen göndermektedir.

Pek çok fakülteye sahip olan üniversitede müzik konusunda alanında isim yapmış tanınan akademisyenler bulunduğu gibi, Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi aynı zamanda kültür merkezi olarak da şehrin gözbebeği durumundadır. Pek çok fakültesi olan okul kendi ülkesinde yetenek sınavlarında zorlanan, başarısız olan veya yıllarını bu sınavlarla harcayan öğrencilere büyük fırsatlar sunmaktadır. Sınavsız öğrenci alan ve öğrencilerine kapılarını aralayan Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi gençlerin müzik alanında yeteneklerini geliştirebilecekleri en iyi okulların başında gelmektedir.

Ukrayna’nın olduğu kadar Avrupa’nın da önemli okullarından biri olmasının yanı sıra, teorik eğitimlerdeki kalitesi, pratikte yetiştirdiği öğrencilerin dünya çapında ün yapmaları da Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi için gurur kaynağıdır. Yüksek puanlar olmadan, herhangi bir sınav zorunluluğu sunmadan öğrencileri kabul eden akademide çok sayıda eğitimci görev almaktadır. Müzik konusunda lisans eğitimi almak isteyen ve uzmanlaşmak için yurt dışında okumayı düşünen gençlerin ilk tercihi olan okul, sanatsal faaliyetler konusunda da son derece faaldir. Kaliteli eğitimin yanı sıra öğrencilerin ihtiyaç duydukları spor aktivitelerine de kampüste ulaşmak kolaydır. Jimnastik, tenis, golf ve masa tenisi, futbol, basketbol gibi pek çok spor aktiviteleri öğrencilere sunulmaktadır.

Gençlerin sanatsal yönlerini, yeteneklerini ortaya çıkaran Odessa A.V. Müzik Akademisi aynı zamanda senelik harç bedelleri ile de yüzleri güldürmektedir. Gençlerin ailelerini zorlamadan Avrupa’da okuma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan okul, diğer kurumlarla kıyaslandığında son derece ekonomik bir eğitim sunmaktadır. Akademisyenlerinin ülke, hatta dünya çapında saygın kişiler olması da gençlerin dünya standardında eğitimler almasına olanak sağlamaktadır.

Sınav derdiyle uğraşmadan müzik eğitimi almak isteyen gençlerden biriyseniz sizler de Nezhdanova Müzik Akademisi başvuruları için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşebilir, uzmanlardan alacağınız yardımlarla hem okul hakkında daha fala bilgi alır, hem de kayıt işlemlerinizle de uğraşmak zorunda kalmazsınız. Saygın, kaliteli eğitimler veren bir okulda müzik yeteneğinizi geliştirmek, aldığınız diploma ile başka Avrupa ülkelerinde çalışma şansı bulmak için size en yakın Eurostar ofislerine gidebilir ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!