Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi ; Ukrayna'da eğitim ve özellikle de özel sektörde iş bulabileceğiniz bölümlerden biri olan işletme ve hukuk fakültesi bölümünde Lviv İşletme Ve Hukuk..

Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi Ukrayna’nın en eski ve kaliteli üniversiteleri arasındadır. Eğitimi ile öne çıkan, popülerliği dünya çapına ulaşan üniversite ülkenin en saygın kurumları içinde gösterilmektedir. Gençlerin özellikle Hukuk ve İşletme alanlarında eğitim görmek için seçtiği bir okul olmasının yanı sıra, eğitim sürecinde sadece teorik değil, aynı zamanda uygulamaları derslerin verilmesiyle de yoğun talep almaktadır. Gençlere verilen eğitimler bilimsel veriler ışığında hazırlanır ve okulda Bologna Eğitim Kriterleri uygulanmaktadır. Her eğitim sürecinde titizlikle çalışılan, akademisyenlerin gençleri geleceğe en iyi şekilde hazırladığı okulun kayıt işlemleri için herhangi bir sınava girmeye de gerek yoktur.

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi mezunu olan her genç mesleğinde uzman bir birey haline gelir ve aldığı diploma, öğrendiği yabancı dil sayesinde diğer Avrupa ülkelerinde de kolaylıkla iş bulabilir. Her yıl belli kontenjanlarla yabancı öğrencilere de eğitim hayatında yer veren Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi Türkiye’den de yoğun talep almakta, Türk öğrencileri de ağırlamaktadır. Dersliklerde ve eğitim esnasında tüm teknolojik ekipmanlar en son teknolojik aletlerle kullanılmaktadır. Bilimi ön planda tutan, dünya hukukundaki gelişmeleri anı anına takip eden okulda ülkenin saygın bilim adamları da dersler vermektedir. Gençler aldıkları yüksek kaliteli eğitim sonrasında iş dünyasında pek çok işletmede en iyi konumda işe girmekte, kariyer planlarını hayal ettiklerinin de üstüne çıkarmaktadırlar.

Bu avantajlı eğitimin gençlere sınavsız kayıt imkanı sunması da büyük bir şanstır. Belli bir puan elde etmek de gerekmiyor, herhangi bir sınavdan geçerli not almak da. Okula girmek için sadece lise diplomasının olması yeterli. Elbette 25 yaşından büyük olmamak, herhangi bir sağlık sorunu yaşamamak ve kayıt esnasında sağlık raporu sunmak gibi şartlar da söz konusudur. Bu şartları yerine getiren her öğrenci Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi için başvurabilir ve kayıt işlemlerini yapabilir.

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi diğer Ukrayna üniversiteleri gibi Rusça ve Ukraynaca eğitim vermekte, ancak öğrencilere bu dilleri öğretebilmek için lisans eğitiminin hemen öncesinde toplamda 10 ay süren bir hazırlık eğitimi vermektedir. Hazırlık süreci iki ayrı sömestrden oluşmaktadır ve öğrenciler her iki dönemin sonunda da sınava girerler. Başarılı olanlar aldıkları sertifikalarla birlikte lisans eğitimlerinin ilk yılına başlamaya hak kazanırlar. Hazırlık eğitimleri her ne kadar dil eğitimini kapsasa da, diğer taraftan öğrencilere temel bilgiler de verilmektedir. Eğitim binalarının olduğu kampüsün içinde gençlerin vakit geçireceği kafeler ve sosyal alanlar da bulunmaktadır. Zamanlarını en verimli şekilde değerlendirebilen öğrenciler ucuz harç masrafları ve ülkenin ekonomik açıdan kolay koşulları ile iyi bir öğrencilik geçirmektedirler.

Siz de hiçbir sınav zorunluluğu getirmeyen, istediğiniz bölümde doğrudan okuma imkanı veren ve size yabancı dil bilgisini de en iyi şekilde sunan okula girmek için doğrudan en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkez ofisleri ile görüşebilirsiniz. Kayıt sürecinizin tamamını sizin için takip edecek danışmanlarınız sayesinde güven içinde eğitim hayatınıza başlayabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!