Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Bursa

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Bursa

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Bursa ; Ukrayna'da eğitim görebilmek için öncelikle bu üniversiteler ve eğitim bölümleri ile ilgili araştırmanız gerekmektedir. Ukrayna eğitim danışmanlığı..

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Bursa

Yurtdışı eğitim, farklılık arayan, kendi kabuğuna sığmayan, hedefleri ve idealleri olan öğrenciler için oldukça büyük önem taşıyor. Ülke genelinde her yıl 100.000 kişi yurtdışında eğitimi tercih ediyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Keşfetmek ve kendini mesleğinde ileriye taşımak isteyen; bu konuda da farklı ülkelerin tecrübelerinden yararlanarak daha hızlı yol kat etmek isteyen öğrenciler yurtdışı eğitimde başı çekiyor.

Lise mezunu ya da meslek yüksekokulu öğrencileri herhangi bir sınav şartı olmadan Ukrayna’da eğitim alarak; geleceklerini garanti altına alacakları iyi bir üniversitede olmanın avantajını yakalıyor. Ukrayna Doğu Avrupa’da birçok farklı ülkeden öğrenci ağırlayan, uluslararası öğrencileri yetiştiren bir cennettir. Her şehirde onlarca üniversiteye sahiptir ve bilimsel çalışmaları ile başarıları ile bilinmektedir. Avrupa tarafından eğitimde eşdeğer sayılmakta, Unesco gibi birçok kuruluş tarafından diploması tanınmaktadır. Europass mavi diploma vermekte ve diplomalar Türkiye’de de tanınmaktadır.

Ukrayna Eğitim danışmanlığı Bursa öğrencilerini Ukrayna’da eğitim ile tanıştırıyor. Eurostar yurtdışı eğitim işbirliği ile gerçekleşen anlaşmalar ve işbirlikleri çerçevesinde öğrencilerimiz üniversiteden kabul alabiliyorlar. Üniversitelerden kabul davetiyesi alabilmek için herhangi bir YGS-LYS türünde giriş ya da eleme sınavı bulunmuyor.

Ukrayna Eğitim danışmanlığı Bursa öğrencileri üç farklı dilde lisans eğitimi fırsatı sunuyor. Rusça, Ukraynaca hemen tüm bölümlerde geçerli diller olurken bir kısmı da İngilizce olarak karşımıza çıkıyor. Öğrenciler 1 yıl yoğun bir hazırlık eğitimi alıyorlar. Seçtikleri dili en kaliteli akademisyenlerden öğreniyorlar. Zamanla ana dil seviyesine de gelebiliyorlar. Öğrenciler diledikleri alanda eğitim alabiliyorlar. Tıp, Diş, Eczacılık, Mimarlık, İnşaat ve daha yüzlerce farklı bölümden birini seçebiliyorlar. Üniversiteler devlet ve özel olmak üzere bütçe ile paralel bir şekilde seçilebiliyor. Böylece öğrenciler kendi olanaklarına en uygun olanı tercih edebiliyorlar.

Eğitim danışmanlığı Bursa Kayıt

Ukrayna yaşam koşulları ve öğrenci öğrenim ücretleri açısından da son derece ekonomiktir. Yıllık harç ücretleri okuyacağı şehre, üniversiteye, bölüme ve dile göre değişiyor. Eurostar Yurtdışı eğitim Ukrayna Eğitim danışmanlığı Bursa öğrenciler ile tek tek görüşerek beklentileri ve bütçelerine göre bir plan hazırlıyor. Bu plan doğrultusunda en uygun seçenekleri belirleyerek öğrenci ile ortak bir karara varıyorlar. Sonrasında öğrencinin kayıt işlemleri ile ilgili çalışmalar gerçekleşiyor.

Lisans ya da meslek yüksekokulu diplomanız ile Eurostar Ukrayna Eğitim danışmanlığı Bursa ile iletişime geçin. Lisans, lisans tamamlama, yüksek lisans, doktora programları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olun.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!