Ukrayna’da Eğitim İmkanı

Ukrayna’da Eğitim İmkanı

Ukrayna'da eğitim imkanı Türk öğrenciler için yurtdışı eğitim denildiğinde Ukrayna akla gelen ilk ülkeler arasındadır. Ukrayna'da eğitim imkanı gelişmiştir.

Ukrayna’da Eğitim İmkanı

Ukrayna’da eğitim imkanı ile üniversiteyi yurtdışında okuyun. Yeni bir kültür, farklı bir eğitim anlayışı, tarihin kalbinde modern laboratuvar ve teknolojiler seni çağırıyor. Ukrayna tarihe meydan okuyan üniversiteleri, kaliteli eğitimi ile Avrupa birliği tarafından eşdeğer kabul edilen üniversite öğrenimine ışık tutuyor. Öğrencileri yüksek standartlarda donanım ile yetiştiriyor ve iş hayatının zorlu, rekabetçi koşullarına hazırlıyor.

Ukrayna’da eğitim lisans eğitimleri giriş sınavı gerektirmemektedir. Öğrenciler YGS-LYS sınavlarına girmeden üniversiteye giriş yapabilmektedirler. Eğitimler Rusça, İngilizce, Ukraynaca olarak 3 farklı dilde gerçekleşmektedir. Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Fizik Tedavi, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Gemi Mühendisliği, Elektrik ve elektronik Mühendisliği, Mimarlık, Siyasal Bilimler, Rus Dili Edebiyatı, İngiliz Dili Edebiyatı ve daha birçok farklı alanda eğitim alabilmek mümkündür. Ukrayna eğitim kalitesi ile adından tüm dünyada söz ettirmekte ve eğitimi dünyada tanınmaktadır. Uygulama olanakları ve tam donanımlı laboratuvarları, teçhizatları ile öğrencilere sunulmaktadır. Öğrenciler mezun olduklarında hem bir yabancı dile sahip olmakta hem de tecrübe konusunda önemli becerileri elde etmektedir.

Üniversiteyi Ukrayna’da Oku; Altın Anahtara Sahip Ol

Ukrayna ekonomik şartları açısından da öğrencilerimiz açısından uygundur. Öğrencinin yaşam standartlarına göre değişmekle birlikte 350-400$ dan başlamakta olan giderler sayesinde herkes burada eğitim alabilme olanağına sahip olmaktadır.

Ukrayna’da eğitim imkanı öğrenciler için eğitimde eşitlik fırsatı sunmakta ve kendi hedefleri doğrultusunda istedikleri meslekte kendilerini geliştirmelerini sağlamaktadır. Öğrenciler lise diplomaları ile başvurabildiği gibi yüksekokul diplomaları ile de bu olanaklardan yararlanabilmektedirler. Yüksekokul öğrencileri 1 yıl hazırlık eğitimi ile dile hakim olduktan sonra kendi alanlarında 3. Sınıftan devam ederek lisans diploması sahibi olabilmektedirler. Eurostar Yurtdışı eğitimin işbirliği ile 3. Sınıftan lisans eğitimine devam etme olanağı sağlanmaktadır.

Ukrayna’da eğitim imkanı sunulan öğrencileri Europass mavi diploma almakta ve mezun olduklarında Avrupa ülkelerinde çalışabilmektedirler. Öğrenciler ayrıca Türkiye’de de denklik alabilmektedirler. Eurostar yurtdışı eğitim yılların tecrübesi ile öğrencilere üniversite kapılarını aralamaktadır. Öğrencileri yılın 12 ayı başvuruda bulunabilmekte ve bu şanstan yararlanabilmektedirler.

Geleceğine yurtdışında yön vererek kariyer basamaklarını hızla tırmanan öğrenciler çok daha hızlı bir şekilde eğitim aldıkları alanda yükselebilmektedirler. Avrupa’da eğitim görmüş olmak; Avrupa’da staj yaparak farklı kültürlerde iş hayatında çeşitli kazanımlar elde etmek tüm kapıları açan altın bir anahtar görevi görmektedir.

Eurostar Yurtdışı eğitim uzmanları öğrencilere bu olanaklar ile ilgili bilgilendirmeleri yapmakta; üniversiteden kabul almakta ve öğrencilerin eğitimleri için gerekli tüm zemini hazırlamaktadır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!