Ukrayna Eğitim Danışmanlığı ve Rehberliği

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı ve Rehberliği

Eğitim görmek istediğiniz üniversiteye ve eğitim almak istediğiniz bölümle ilgili bilgi alırken Ukrayna eğitim danışmanlığı ve rehberliği konusunda..

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Ve Rehberliği

Ukrayna köklü üniversiteleri ile yıllardır Uluslararası öğrencileri ağırlamaktadır. Geleceğinizi iyi bir kariyer planı üzerinde inşa etmek istiyorsanız en doğru yer Ukrayna’dır. Nüfusunun 11 milyonu öğrenci olan bir ülkedir. Avrupa Kredi transfer sistemi Bologna anlaşmasına dahildir. Diplomalarınız Avrupa ülkelerinde geçerlidir. Üniversitelerin Avrupa’da birçok partneri bulunmakta ve Erasmus olanakları sunmaktadır.

Ukrayna’da 25 adet Tıp eğitimi alabileceğiniz üniversite yer almaktadır. 15 adet Ekonomi üniversitesi, 4 adet havacılık üniversitesi, 29 tane mühendislik eğitimi alabileceğiniz üniversite, 36 tane de birbirinden farklı bölümleri bünyesinde barındıran üniversite dikkat çekenler arasında yer almaktadır. Tam bir üniversite cennetidir. Üniversitelerin büyük bir kısmı da yüz yılı devirmiş köklü eğitim birimleridir. Ukrayna’da eğitim sistemi oldukça kalitelidir. Yıllık eğitim harç ücretleri ise son derece düşüktür. Diğer ülkelere oranla çok daha az ödeyerek Avrupa’da geçerli bir diplomaya sahip olabilirsiniz.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı ve Rehberliği Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Eurostar Yurtdışı Eğitim Ukrayna eğitim danışmanlığı ve rehberliği olarak sizleri bu kaliteli eğitim fırsatı ile tanıştırmakta ve sizler için daima en iyisini istemektedir. 20 yıllık tecrübesi ile Eurostar vizyonu ve misyonu ile eğitime verdiği değeri ortaya koymuş ve birçok öğrenciyi kariyerlerinin zirvesine taşımıştır. Öğrencilere hayal ettikleri bölümde yurtdışında okuma fırsatlarını sunmaya devam etmekte ve sınavsız eğitim fırsatından öğrencilerin yararlanmasını sağlamaktadır. Ukrayna’da öğrenciler YGS-LYS sınavları olmadan lise diplomaları ile eğitimlerine başlayabilmektedirler.

Ukrayna eğitim danışmanlığı ve rehberliği öğrencileri kariyer yolculuğunda ileriye taşıyacak adımlar atmakta ve üniversiteler ile anlaşmalar gerçekleştirmektedir. Böylece öğrencilerimiz kendilerini kendi ülkelerinde gibi hissedebilmektedir. Öğrencilerin üniversiteye kayıt ve davetiye işlemleri bizler tarafından gerçekleştirilmektedir. Öğrencinin tek yapması gereken uzmanlarımıza bilgi ve beklentilerimizi söylemektir. Ayrıca bütçemizi de belirtmemiz de fayda vardır.

Ukrayna eğitim danışmanlığı ve rehberliği uzmanları sizlerin durumunu analiz etmekte ve profesyonel bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Böylece öğrenciler hedeflerine doğru nokta atışı gerçekleştirmiş olmaktadırlar. Siz de Eurostar ile harekete geçin ve hedeflerinize doğru emin adımlar ile ilerleyin.

Uzman danışmanınız ile görüşmeniz neticesinde evraklarınızı eksiksiz olarak teslim edin; arkanıza yaslanarak işlemlerin sizin adınıza nasıl da hızlı bir şekilde gerçekleştirildiğiniz izleyin.  Türkiye’de ve dünyada tanınan lisans diplomaları ile gözleri üzerine çeken Ukrayna’da eğitim için hemen ofisimize gelin ve kayıt işlemlerinizi beklemeden başlatın.

Uluslararası bir diploma ile geleceğinizi sağlama alarak eğitim yolculuğunuza çıkın. Siz de Ukrayna’da eğitim alan ve hayallerine ulaşan kişiler arasında yerinizi bugünden ayırtın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!