Hakkımızda

EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri bu sektörde 20 yıllık tecrübesiyle siz öğrencilere yurtdışında eğitim, kariyer ve çeşitli kültür programları için danışmanlık rolü üstleniyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti 1993’te kurulmuştur. O günden bugüne kadar kalite ve başarı rotasından hiç sapmamış bir danışmanlık firması olarak, öğrencilerimizin yararlı bir şekilde yurtdışında yaşamı tecrübe edebilmelerine katkıda bulunarak, kariyer hedeflerinde onlara yardımcı oluyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz bir sürü faaliyetle, yurtdışını, yabancı dili ve gerekli kültürel etkileşimi oluşturabilmek için zemin hazırlayıcı ortam kuruyoruz. Hayallerinizi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti ile gerçeğe döndürün. Yurtdışı dil okulları, kurslar, seminerler, lisans eğitimleri gibi daha birçok programlarla sizleri günümüzde kariyer planlaması yapan herkesin yaşaması her halükarda zorunlu hale gelmeye başlayan bir deneyimi kalitemizi ve tecrübemizi hissederek yaşamanızı sağlıyoruz.

Sizlerle tanıştıktan itibaren rehberlik işlemleriyle vermeye başladığımız hizmetlerin ardı arkası kesilmiyor. Çünkü siz öğrencilerimizin yardıma nerede ihtiyacınız olduğunu düşünmeden, her alanda yanınızda hissedeceğiniz bir yardımcı olarak sizlerin yardıma ihtiyacınız olduğu her anda desteğimizi hissetmenizi sağlıyoruz.

EuroStar Eğitim Danışmanlığı, sizin adınıza yaptığı bütün formalite işlemlerle, sizi büyük bir dertten ve kara kara düşünmekten kurtarmış oluyor. Böylece, bizler sizin için bu işlemleri yaparken, sizler de bir yandan gideceğiniz yer ile ilgili detayları inceleyip, bir yandan da hayaller kurabiliyorsunuz.

Eurostar Hakkında

Aileler; çocuklarınızın yurtdışında kaliteli bir eğitim alıp alamayacağından hiç endişe duymayınız. Her biri konusunda uzman ekibimizle, evlatlarınıza gerekli rehberlik eğitimi vererek, kendilerine en uygun okulu seçme konusunda yardımcı oluyoruz ve anlaşmalı olduğumuz en kaliteli okullara kayıtlarının yapılmasını bizzat üstleniyoruz.

Siz, çocuklarınızı bizlere emanet ederek, bu işi sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da ve diğer bir kaç ülkede yapan lider firmaların arasında gösterilen EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti ile bırakmış oluyorsunuz. Buradan giderken vize işlemlerini ve ucuz uçak bileti bulma işlemlerini tamamladıktan sonra, orada da havaalanı karşılamasını yapıp, gideceği yere ulaşımını sağlayarak evlatlarınızın güvenli bir şekilde gittiğinden emin olmanızı istiyoruz. Yine gittiği yerde yapılacak polis kaydı, oturma izni gibi prosedüre dayalı işlemleri de tecrübeli ekibimizle hallediyoruz.

Sizlere 500’den fazla web sayfamız üzerinden sizlerin karşısına çıkıyoruz. Birçok ülkede bulunan temsilciliklerimizle hiçbir zaman yalnız olmadığınızı ve her zaman yanınızda olduğumuzu belirtiyoruz. Yurtdışı hayalinizi kabusa çevirmeyin. Bu işi bilen, tecrübeli ve kalitesinden ödün vermeyen firmamıza bırakın. Bizlerle yurtdışı deneyimini yaşamış öğrencilerimizden bizlerle ilgili bilgi alın ve başarılarınıza başarı katarak kariyerinize büyük bir artı ekleyin.

Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!