Ukrayna’da Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ukrayna’da Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ukrayna’da Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ; Türkiye dışında eğitim görmek birçok öğrencinin hayalidir. Son yıllarda çok daha ideal fiyatlara ...

Ukrayna’da Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Bazı fırsatlar insanın karşısına hayatta bir kez çıkar. Yurtdışında üniversite okumakta bu fırsatlardan biri ve en önemlisidir. Dünyayı dolaşmak, yeni kültürler ile kaynaşmak ve uluslararası geçerli bir diplomaya sahip olmak öğrenciler için paha biçilmez bir deneyimdir.

Ukrayna’da bu fırsatların başlangıç noktası olabilecek kalitede bir ülkedir. Doğu Avrupa’da yer almakta ve birçok uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Ukrayna son yıllarda artan sayıda Türk öğrenciyi de kazanmaya devam etmektedir. Öğrenciler devlet üniversitelerinde ve özel üniversitelerde eğitim almak için hem sosyal ve ekonomik koşulları hem de ülkemize olan uçuş mesafesi yakınlığı ile burayı tercih etmektedir.

Ukrayna’da Eğitimde Kaçırılmayacak Fırsatlar Sizi Bekliyor

Ukrayna’da çok sayıda üniversite bulunmaktadır. Devlet üniversitelerinin birçoğunun kuruluş tarihleri 1930’lu yıllara kadar uzanmaktadır. Üniversiteler kampüslerinin genişliği, sosyal ve teknolojik imkânları, eğitim kaliteleri ile öğrencilere Avrupa birliği ülkeleri ile eşdeğer eğitim sunmaktadır. Ukrayna’da yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda uzman olan Eurostar üniversiteler ile kaliteli bir işbirliği gerçekleştirmekte ve öğrencilerimize burada eğitim alma olanağı sunmaktadır. Vermiş olduğu profesyonel rehberlik hizmeti ile öğrencileri eksiksiz bir şekilde bilgilendirmektedir.

Öğrenci Ukrayna yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için öncelikle telefonla iletişime geçmekte ve ana hatları ile üniversiteler ile ilgili bilgi almaktadırlar. Öğrenciler bu bilgilerden sonra randevu alarak ofisimize gelmekte ve yüz yüze görüşmede kendi beklentilerini ve bütçesini profesyonel eğitim danışmanlarımız ile paylaşmaktadır. Danışmanlarımız öğrencinin beklentileri, hedefleri ve bütçesi doğrultusunda üniversite seçeneklerini sunmaktadır.

Öğrenci seçenekler ile ilgili incelemeleri neticesinde kararını vermekte ve danışmanlarımızın   kayıt ile ilgili talep etmiş olduğu evrakları hazırlayarak teslim etmektedirler. Danışmanlarımız öğrencilerin okul davetiyelerini Ukrayna üniversitelerinden temin etmekte ve oturum işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Öğrencilerin tüm evrak ve bürokratik işlemleri tamamlandıktan sonra gidiş süreci ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Öğrenciler İstanbul’dan yolcu edilmekte ve Ukrayna havaalanından rehberimiz eşliğinde giriş yaparak ilk adımı atmaktadır.

Ukrayna yurtdışı eğitim danışmanlığı rehberimiz öğrenciler ile şehir turu yapmaktadırlar. Oyantasyon eğitimini de sağladıktan sonra konaklama için önceden hazırlanan evlerine öğrenciler yerleştirilmektedirler.

Ukrayna yurtdışı eğitim danışmanlığı rehberimiz öğrencileri bir sonra ki gün okullarına götürmekte ve orada ki okul tanışma ve tanıma sürecinin ilk günü bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Öğrenciler Ukrayna’da eğitim alabilmek için Eurostar Yurtdışı eğitim danışmanlığını her zaman arayıp bilgi alabilir ve süreci hemen şimdi başlatabilirler. Siz de kariyeriniz için en doğru adımları atın ve Avrupa kapılarını aralayarak iyi bir başlangıç yapabilme fırsatını yakalayın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!