Ukrayna’da Diş Hekimliği

Ukrayna’da Diş Hekimliği

Ukrayna’da Diş Hekimliği ; Ukrayna'da tıp alanında bir bölümde eğitim görmek istiyorsanız Ukrayna'da diş hekimliği bölümlerini tercih ..

Ukrayna’da Diş Hekimliği

Diş Hekimliği hem ülkemizde hem dünyada en prestijli ve en çok kazandıran meslekler arasında yer almaktadır. Bu nedenle öğrencilerin hayallerini süslemektedir. Sayısal alandan öğrenci alan bu bölüm oldukça yüksek puanlara sahiptir. Hem sayısal yetenek hem de ciddi oranda el becerisi gerektirmektedir.

Yurtdışında sınav şartı olmadan eğitim almak isteyen öğrenciler Ukrayna’da ki diş hekimliği fakültelerini tercih etmektedirler. Lise diploması ile kabul sağlanabilen üniversiteler Rusça ve Ukraynaca eğitim vermektedir. Öğrencilerimiz Rusça eğitimi tercih etmektedirler. Rusça eğitim 1 yıl hazırlık olarak öğrencilerimize verilmektedir. Daha sonrasında diş hekimliği fakültesinde devam eden öğrenciler 5 yıl daha eğitim alarak hedefledikleri mesleğe kavuşabilirler.

Ukrayna Üniversiteleri diş hekimliği fakültelerinde eğitim alanlar diplomaları ile Avrupa’da da görev yapabilmektedirler. Ukrayna Üniversitelerinin akreditasyonu mevcuttur ve öğrenciler dilerlerse Avrupa’da ki üniversitelere yatay geçiş yapabilme hakkına sahiptirler. Öğrencilerimizin diplomaları Türkiye’de de tanınmaktadır.

Ukrayna üniversiteleri dişçilik eğitimi alarak hedefinizi gerçekleştirmek için zaman kaybetmeden harekete geçerek Eurostar Yurtdışı Eğitime gelebilirsin. Lise diploması ile ofisimize gelerek ön kayıt işlemini hemen tamamlayabilirsin. Diş hekimi olmak isteyen ya da diğer sağlık bölümleri için öğrenciler Ukrayna’nın tüm şehirlerinde eğitim alabilecekleri üniversite bulabilmektedirler. Ukrayna üniversitelerin çok yoğun olduğu bir ülkedir.

Ukrayna’da Eğitim

Ukrayna Türkiye’ye yakın olması ve yaşam koşullarının da uygun olması sebebiyle her yıl Türkiye’den giden öğrencilerin akınına uğramaktadır. Ukrayna Türkiye’ye uçuş mesafesi ile 1 saat 10 dakika mesafede yer almaktadır.  Ukrayna’nın para birimi Grivna’dır. 1 TL 7 Grivna’dır. Bu nedenle öğrencilerimiz Ukrayna’da masraflarını rahatlıkla karşılayabilecek durumdadırlar. Ukrayna’da öğrenciler çok ucuza konaklama olanaklarına sahiptirler.

Ukrayna’da bir öğrencinin aylık gideri konaklama, yeme içme dahil 350-400$ arasında değişmektedir. Öğrencinin giderleri konusunda yaşam standartları büyük rol oynamaktadır. Sağlık bölümlerinin yıllık harç ücretleri 2500$ ile 6000$ arasında değişmektedir. Bu harç ücretleri yılda 2 taksit şeklinde okula yatırılabilmektedir. Böylece öğrenciler eğitim ücretlerini zorlanmadan ödeyebilecek şekilde eğitim alabilmektedirler. Ukrayna Türkiye’ye uçuş mesafesi ile 1 saat 10 dakika mesafede yer almaktadır.

Ukrayna üniversiteleri dişçilik eğitimi alan öğrenciler arasında ki yerinizi hemen ayırtın ve bizlerle irtibatta kalın. Haziranın ilk haftası itibari ile kesin kayıt dönemi başlayacak ancak ön kayıtlar yıl boyunca devam edecektir. Eurostar yurtdışı eğitime gelin ve işlemlerinize hız vererek bir an önce sizi hayallerinizde ki kariyer için yola çıkartalım. Başarı merdivenlerini herkesten önce tırmanın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!