Ukrayna Eğitim Danışmanlığı

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı ; eğitim kalitesi yüksek bir üniversite anlamına gelmektedir. Ukrayna eğitim danışmanlığı görevi ile yıllardır.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı

Eğitim Danışmanları senin hiçbir engele takılmadan Ukrayna’da üniversite eğitimine başlamanı sağlayabilecek bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kişilerdir. Ukrayna üniversitelerinin tamamı hakkında bilgi sahibidirler. Hangi dilde eğitim yapar, yıllık harç ücretleri ne kadardır, kabul şartları nelerdir, hangi şehirde yer almaktadırlar, öğrencilere ne gibi olanaklar sunarlar gibi onlarca sorunun cevaplarını size anında verebilirler.

Siz bu soruların cevaplarını hızlıca öğrenerek zaman kazanır, kafa karışıklıklarından kurtulursunuz. Ukrayna’ya üniversitelerin yerini bile bilmeden, prosedürlerini bilmeden, bürokratik ikamet işlemlerini bilmeden tek başınıza gitmeye kalktığınızda aylarca uğraşır ve sonuç alamadan dönebilirsiniz. Ancak Ukrayna eğitim danışmanlığı tüm bunları biliyor ve üniversitelerle sıkı bir ilişki içerisindedir.

Ukrayna eğitim danışmanlığı konusunda önemli olan doğru kurumu seçmektir. Burada yapılması gereken kurumu araştırmak ve referans istemektir. Ukrayna üniversiteleri ile Eurostar Yurtdışı eğitim danışmanlığı ile birlikte harekete geçebilir ve yorulmadan, kaygılara düşmeden eğitiminizi başlatabilirsiniz. Hedefinize en hızlı ulaşma yöntemi tamamen budur. Öğrenciler Eurostar Yurtdışı eğitime gelir ve ön görüşmede kısa bir bilgilendirme alırlar. Daha sonra öğrenci danışmanı ile birlikte belirtmiş olduğu bölüm üzerinde konuşur; hedeflerini açıklar. Alanında uzman Profesyonel danışmanımız öğrenci ile ilgili analizler çıkartır. Bu analizler beklentiler ile de bütçe ile de doğru orantılı olmaktadır. Öğrenciler bu karar doğrultusunda harekete geçerler. Ön kayıt işlemi böylece başlamış olur.

Ukrayna Üniversitelerinde Eğitim Danışmanlığı Nasıl Gerçekleşir?

Ön kayıt ardından öğrenciden eğitim danışmanlığı ülkede üniversite kaydı ve oturum işlemlerini gerçekleştirebilecek evrak listesi ve örneklerini öğrenciden talep eder. Öğrenci kendisinden istenen evrakları hazırlar ve danışmanına teslim eder. Buradan sonra öğrenci bekleme sürecine girer. Danışman evraklarda herhangi bir eksiği yoksa eğer evrakları Ukrayna’da kayıt yaptırılması aşamasına getirmiş oluruz. Evrakların çevirileri yapılır, üniversiteden davetiye alınır, Ukrayna eğitim bakanlığında dosya açma işlemleri gerçekleştirilir ve öğrencinin tüm işlemleri tamamlandığında gidiş süreci başlar.

Kalacakları ev ya da yurtlar hazır hale getirilir. Artık her şey tamamlanmıştır ve gidiş zamanı gelmiş demektir. Öğrencilerin uçak biletleri gidiş tarihinin belirlenmesinden hemen sonra alınır. Öğrenci uçaktan indiğinde hava alanında karşılanır. Hangi üniversitede hangi şehirde eğitim alacaksa o şehre transferi sağlanır. Telefon hattı alınır ve şehir turu gerçekleştirilir. Öğrenciye bir oryantasyon eğitimi verilir. Ukrayna’na da neyi nereden alabileceğine kadar tüm detaylar öğrenci ile paylaşılır.

Ukrayna eğitim danışmanlığı sayesinde öğrenciler lisans eğitimlerine huzurlu, stressiz bir şekilde başlamış olurlar. Siz de Eurostar Yurtdışı Eğitime gelin ve Ukrayna’da üniversite fırsatlarını kaçırmayın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!