Lviv Ulusal Veterinerlik Ve Biyoteknolojisi Üniversitesi

Lviv Üniversitesi

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi ; Eğlenceli bölümler arasında yer alan ve tıpa yakın mesleklerden veterinerlik ...

Lviv Ulusal Veterinerlik Ve Biyoteknolojisi Üniversitesi

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi Türk gençleri de dahil olmak üzere, dünyanın pek çok gencinin okumak için başvurduğu, kaliteli ve standart üstü olmasıyla popülerleşen bir okuldur. Kendini sürekli yenileyen kurum, bilimsel veriler ışığında bir müfredat hazırlarken, bir yandan da kalitesinden ödün vermemek adına teknik alt yapısını sürekli olarak geliştirmektedir. Dünya genelinde yaygın bir saygınlığı olan, sayısız öğrenciyi kendisine çeken Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi Bologna Eğitim Kriterleri’ni benimsediğinden bu yönde eğitim vermektedir. Özellikle Biyoteknoloji ve Veterinerlik alanlarında uzmanlaşmış bilim adamlarıyla çalışmakta, gençlere bu konularda en iyi eğitimi vermektedir.

Cazip öğrenim ücretleri, kayıt esnasında hiçbir sınav koşulu bulunmaması Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi için ekstra talep sebeplerinden bazılardır. Tarihi çok eskilere dayanmamasına karşın teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş ve her türlü alt yapısını daima geliştirmiştir. Kendisine başvuruda bulunan gençlere herhangi bir sınav koşulu sunmayan kurum, taban puan veya benzeri bir uygulama da ortaya koymamaktadır. Hangi ülkeden gelirse gelsin, tüm öğrenciler kayıt için giriş sınavına girmezler. Lise veya dengi mezun oldukları okulun diploması yeterli olmaktadır. Bu kaliteli ve çağdaş eğitim kurumunun bir parçası olmak isteyenler her yıl 1 Eylül tarihinde başlayan eğitim döneminden önce başvurularını yapıp, kayıt işlemlerini tamamlayabilirler.

Bölüm zenginliğine sahip olan Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi gençlere ilgi alanlarına giren veya hayal ettikleri mesleki alanda eğitim alabilmeleri için şans tanımaktadır. Sınav koşulu olmayan okulda kayıt yaptırabilmek için öğrencilerin sağlık sıkıntıları olmaması gerekirken, okula da sağlık raporu sunmaları gerekiyor. Aynı zamanda öğrencilerin 25 yaş üstünde olmaması da ön koşullardan bazıları. İkinci üniversite eğitimini Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi’nde almak isteyenler bu koşullara mutlaka dikkat etmeli ve yaş sınırını gözden geçirmeliler.

Lisans eğitiminin kalitesi, zengin alt yapısı, bilimsel ve modern eğitimler dışında Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi öğrencilerine her türlü sosyal olanağı da sunmayı hedeflemekte, kampus içinde sayısız aktiviteye yer açmaktadır. Teorik derslerle uygulamalı derslerin birlikte yürütüldüğü okulda gençler staj yapma imkanı da bulmaktadır. Donanımlı bir okul olduğu için gençleri aldıkları mesleki eğitimde ileriye taşıyacak her türlü argümandan yararlanılmasını da sağlamaktadır. Avrupa’da eğitim veren çok sayıda okulu geride bırakacak denli başarılı bir eğitimi olan üniversitenin harç bedelleri de ciddi anlamda düşüktür. Hem ülkenin ekonomik koşulları, hem de eğitimin ucuzluğu ülkemizden de sayısız öğrencinin her yıl başvuru yapmasının kaynağı olmaktadır.

Aile bütçesini yormak istemeyen ama yurt dışında lisans eğitimi alma hayali kuran, üniversite giriş sınavlarından ve puanlarından dolayı sıkıntı yaşayan gençler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde tüm bu isteklerine ve hatta daha fazlasına sahip olmaktadırlar. Başarılı bir eğitim ve iş buma şansını artıran önemli bir diploma için siz de Eurostar danışmanları ile görüşebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!