Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi ; Ekonomi eğitimi için Ukrayna birçok fırsatı size de sağlamaktadır. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi muhteşem..

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

1932 yılında kurulan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi, Ukrayna’nın başkentindeki çok sayıda üniversiteden biridir ve aynı zamanda ilk özel eğitim kurumu olma unvanına da sahiptir. Üniversite eğitiminin kalitesi ve başarıları sayesinde 2003 senesinden başlayarak Ukrayna Eğitim ve Bilim Bakanlığı’nın sayesinde en yüksek yetkilere sahip olan üniversiteler arasına adını yazdırmıştır. Geçmişi çok eskiye dayanmayan okul kısa sürede kendisini geliştirmiş, büyümüş ve eğitim kalitesiyle adından söz ettirmiştir. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi akademik kadrosunun genişliği ve yeterliliği ile dikkat çekerken, yurt içi ve yurt dışından gelen öğrenciler sayesinde de popülerliğini kanıtlamıştır.

Başkentin dikkat çeken eğitim kurumlarından biri olan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi özellikle Ekonomi, Maliye ve Hukuk alanlarındaki eğitimleri, akademik çalışmaları ile kariyer hedefleyen gençleri en iyi şekilde eğitmektedir. Nitelikli mezunlar yetiştiren okul, iş piyasalarındaki acımasız rekabette kendisine yer bulmayı hedefleyen gençlere sınavsız eğitim şansı tanımaktadır. Kısa tarihi boyunca sayısız- başarıya imza atan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi profesyonel çalışanlarıyla standardını her daim artırmaktadır. Başkent Kiev ve Ukrayna’da hazırlık sınıfları bulunan okulun bünyesinde 16 adet hazırlık bölümü bulundurmaktadır.

Giderek büyüyen üniversite gençlerin eğitimlerine daha iyi hazırlanmaları adına ön hazırlık bölümü kurmuştur ve 2002 senesinden itibaren bu bölüm aralıksız şekilde eğitim vermeye devam etmektedir. Lisans öğrencilerine çalışma olanakları da veren Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi her bölümünde öğrencilerine yer açmaktadır.

Dünyanın hemen her yerinden, toplamda 40 ülkeden gelen yabancı öğrencileri konuk eden Krok Ekonomi Üniversitesi kayıt şartı olarak sadece gençlerin mezun oldukları liseden aldıkları diploma ve transkript belgesini istemektedir. Her yıl binlerce öğrenciyi lisans programlarına kabul etmekte olan kurumdaki tek şart öğrencilerin 25 yaş altında olmaları gerektiğidir. Kayıt için sağlık raporu da verilen okulda hemen derslere başlama imkanı vardır. Çok sayıda öğrenci bu şartlara sahip olabilmek için her yıl yoğun başvuru yapmakta ve kontenjanlar dolmadan kayıt yaptırmak istemektedir.

Ülkenin en iyi ve en yeni okullarından olmasına rağmen harç ücretleri konusunda bir hayli ekonomik şartlar sunmaktadır. Senelik harç bedelleri oldukça düşüktür. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nde Aynı zamanda kolaylık olması açısından öğrencilere ilk dönem harcını yatırtma veya iki dönemi de aynı anda yatırma hakkı da sunulmaktadır. Eğitim alan öğrencilerin gelişim durumları, notları her sömestrde ayrı ayrı incelenmekte ve not kontrolü yapılmaktadır. 3 dersten başarısız olunması halinde öğrencinin okuldan uzaklaştırılması gündeme gelebilir. Alınan dersin sınavına sadece 3 kez girme hakkı vardır.

Kariyerini ekonomi veya maliye bölümlerinde okuyarak inşa etmek isteyeni sınavlardan yorulan gençler için Krok Ekonomi Üniversitesi tam anlamı ile bir şanstır. Ülkemizdeki pek çok öğrenciye aracılık eden Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile sizler de rüyalarınız gerçekleştirebilir, hayalinizdeki mesleğe, kazanca erişmek için istediğiniz eğitimi yurt dışında iyi bir okulda başlatabilirsiniz.

Eğitim Dili
  • Ukraynaca
  • Rusça
  • İngilizce

 

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!