Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Odessa Ulusal Üniversitesi

Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi ; Hayatınızı inşa ederken en popüler ülkeler ve en ideal eğitim fırsatlarını sağlayan üniversiteler tercihiniz olmalıdır. Ukrayna..

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Odessa’da bulunan ve Ukrayna’nın başlıca üniversiteleri arasında sayılan, her yıl çok sayıda yabancı öğrencinin de başvurduğu Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov)  Üniversitesi öğrencilerine verdiği diploma sayesinde dünyanın pek çok ülkesinde başarı dolu bir iş hayatını da sunmaktadır. Mezuniyet belgesi Avrupa Birliği’ne dahil olan bütün ülkelerde tanındığı için çalışma alanları da son derece geniştir. Üniversite yaklaşık 95 bin m2 bir alanda hizmet vermekte ve kampus içinde öğrenciler için spor kompleksleri, salık merkezleri, 8 adet eğitim binası bulunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarını kampüste giderebilen öğrenciler Odessa Ulusal Mechnikov  (Meçnikov)  Üniversitesi içnde büfelerden alışveriş yapmakta, tenis kortlarından yararlanmakta ve 4 yemek salonu sayesinde dışarı çıkmadan da tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Verilen eğitim Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun olduğu gibi, yüksek eğitim kalitesi, alanında uzman akademisyenleri ile Odessa Ulusal Mechnikov  (Meçnikov)  Üniversitesi Türk öğrencilerin de sıklıkla tercih ettiği eğitim kurumlarının başında gelmektedir Ukrayna’nın ekonomik koşullarının yanı sıra en önemli şehrinde bulunan okulda hazırlık eğitimleri Rusça ve Ukraynaca verilmektedir. Odessa şehri çok kültürlü yapısı ve yurt dışında gelen sayısız öğrencisi sayesinde pek çok sosyal ve kültürel etkinliğe de sahiptir. Öğrenciler yabancı dillerini geliştirirken pratik yapmakta da sıkıntı çekmemekte, ekstra İngilizcelerini de geliştirmektedirler. Ekonomik eğitim koşulları sunan Odessa Ulusal Mechnikov  (Meçnikov)  Üniversitesi mezunları ana dilleri gibi Rusça ve Ukraynaca konuştukları için Rusya ve Ukrayna’da çok rahat iş bulabilmektedirler.

Senelik eğitime verilen harç bedeli 2500 Dolar olduğu için öğrenciler ve veliler sıkıntı çekmemekte, ülke koşulları da öğrenciler için çok uygun ve hayatın ucuz olması da Odessa Ulusal Mechnikov  (Meçnikov)  Üniversitesi başvurularını daha da artırmaktadır. Kaliteli, Avrupa birliği standartlarına uygun bir eğitimi bu denli uygun fiyata sunan okulda lisans eğitimi başvurusunda bulunmak için herhangi bir sınava girmek ya da puan almaya gerek yoktur.

Sınavsız, ön koşulsuz öğrenci alan Odessa  Mechnikov  (Meçnikov) Üniversitesi başvurusu yaparken taban puan kaygısı taşımayan öğrenciler hiçbir sınav stresine girmeden, istedikleri bölüme doğrudan kayıt yaptırmanın keyfini sürmektedirler. Öğrencilere hayallerini, ideallerindeki mesleği yapma şansını sunan okul verdiği diploma ile de Avrupa birliği ülkelerinde kariyer fırsatı sunmaktadır.

Son derece ucuz bir ülke olan Ukrayna, aynı zamanda hayat koşulları ile de öğrencilerin rahat bir eğitim süreci geçirmelerine olanak sağlamaktadır. Yol, barınma, ulaşım ve yemek gibi temel ihtiyaçlarını çok uygun rakamlara gideren öğrenciler soysal hayatlarından da geri kalmamaktadırlar.

Yoğun talep gören Odessa  Mechnikov  (Meçnikov)  Üniversitesi gençlere uluslararası bir çevreye girmek, farklı kültürleri tanımak ve birden fazla yabancı dil öğrenme avantalarını da sunmaktadır. Senenin 12 ayı boyunca öğrencilere okul, başvuru ve kayıt hakkında detaylı bilgi veren Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, öğrencilerin her türlü sorununda da yanlarında olmaktadır. Yurtdışında eğitim almak isteyenlere verdikleri uzman destekleri sayesinde Eurostar Türk öğrencilerin de hayallerine kavuşmalarına yardımcı olmaya devam ediyor. 0212 244 66 00 dan bizlere ulaşabilirsiniz.

UKRAYNA’DA ULAŞIM

  • Ukrayna birçok büyük Avrupa ülkesiyle bağlantılıdır ve birçok uluslararası uçuş Ukrayna’yadır. 
  • Uluslararası trenler birçok ülkeden Ukrayna’ya girmektedir. Karadeniz’den Akdeniz’e çeşitli şehirlerden gemiler mevcuttur.
  • Birçok şehir ve kasabaya otobüs servisleri mevcuttur.
  • Ukrayna’da sınırsız sayıda taksi hizmeti mevcuttur. Ukrayna’da otomobil kullanmaları için yabancıların uluslararası sürücü belgesine ihtiyacı vardır.

 

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #odessaekonomiüniversitesi #odessadaekonomiğitimi #odessa #odessaüniversiteleri #odessadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #sınavsızüniversite

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi-Sokak Görünümü

Ukrayna Odessa da Bulunan Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!