Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim almak için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alanda yapacağınız çalışmalar doğrultusunda iyi bir lisans eğitimi alma imkanına sahip olabilirsiniz. Kalitlir eğitim ile beraber çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir dünyada yaşama imkanına sahip olabileceksiniz. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde kalitlei bir eğitim almak isterseniz ünviersite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışamlar dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca eğitim verilmektedir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bu dillerden birini iyi bir şekilde biliyorsanız doğrudan tercih ettiğiniz lisans eğitimi dahilinde iyi bir eğitim imkanına sahip olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde başarılı bir şekilde eğitim görebilirsiniz. Bu alanda yazmış olduğumuz dillerden en az biri ile ilgili olarak iyi bir bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak kaliteli bir eğitim süreci ile beraber tercih etmiş olduğunuz dil ile ilgili olarak detaylı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir şekilde eğitim imkanına sahip olacaksınız. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde yer alan bölümlere bir bakalım ;

 1. Ekonomi Bölümü
 2. İşletme Bölümü
 3. Matematik Bölümü
 4. Mekanik Enstitüsü Bölümü
 5. Uluslar arası Ekonomik İlişkiler Bölümü
 6. Mikrobiyoloji Bölümü
 7. Biyoloji Bölümü
 8. Kimya Bölümü
 9. Hukuk Bölümü
 10. Gazetecilik Bölümü
 11. Sosyal Hizmetler Bölümü
 12. Sosyal Bilimler Bölümü
 13. Siyasi Bilimler Bölümü
 14. Coğrafya Bölümü
 15. Felsefe Bölümü
 16. Alman Filolojisi Bölümü
 17. Doğal ve Beşeri bilimler Bölümü

Bu yazmış olduğumuz bölümler dahilinde alacağınız kaliteli bir eğitim ile beraber çalışmalarınızı sürdüreceksiniz ve bunun akabinde ise yapacağınız çalışmalar ile beraber elde edeceğinzi diplomalar ile beraber ülkemizde yer alan yüksek öğretim kurumu yani yök ile olan denklik sistemi dahilinde çalışmalarınızı iyi bir şekilde sağlama imkanına sahip olabileceksiniz. Bu bölümlerde alacağınız eğitimler neticesinde başarılı bir şekilde çalışma imkanına sahip olabileceksiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir şekilde çalışmalarınızı sonuçlandırma imkanına sahip olabileceksiniz. Dolayısı ile yapılacak olan çalışmalar dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim görebileceksiniz. Elde edeceğiniz diplomanız ile beraber dilerseniz kendi iş yerinizi açma hakkına sahip olabileceğinzi gibi dilerseniz bir başka iş veren ile beraber çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi uluslar arası alanda ise İspanya, Almanya, Polonya, Bulgaristan üniversiteleri ile anlaşma sağlamış durumdadır. Türkiye’de Bulunan Mimar Sinan Üniversitesi, Beyazıt Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Karadeniz teknik üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Fatih Üniversitesi yurtdışında bu üniversite ile işbirliği yapmaktadır.
Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde lisans eğitimi almak için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bunun akabinde ise sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşu tarafından aids olmadığınızı gösteren bir sağlık raporuna sahip olmalısınız. Bu alanda sürdüreceğiniz çalışmalar ile beraber Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce eğitim görebileceksiniz. Alacağınız bu lisans eğitimi sizin yaşantınızı ciddi anlamda etkileyecek bir süreç olacaktır. Sizde ünviersite sınavı stresini yaşamadan doğrudan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahiliinde eğitim görmek isterseniz 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanıda yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile beraber hizmet vermekte olan ekip arkadaşlarımızdan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.
Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Ukrayna’nın Güney Batı kesimlerinde yer alan Odessa kentinde kurulmuş olan kaliteli bir şekilde eğitim veren Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmekte olan ve bologna eğitim sistemi dahilinde Rusça, Ukraynaca ve İngilizce eğitim veren ve sisteme sahip bir şekilde eğitim veren kurumudur. Köklü bir geçmişe sahip olan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde zengin kaynakları ve gelişmiş internet ağlı sınıflarla bilimsel alanda eğitim çalışmaları yapan gelişmiş bir üniversite olduğunu gerek yapmış olduğu çalışmalarla gerek ise öğrencilerine sunmuş olduğu hizmetler ile göstermektedir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi sosyal aktivite konusunda zengin bir içeriğe sahiptir. İş eğitim programları üniversiteler arası proje hazırlama gibi fonksiyonları da yerine getirmektedir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Avrupa üniversiteler birliğinin en asil üyelerinden biridir. Ayrıca Avrasya üniversiteler birliğinin de üyesi olmuştur.
Bu bölümlerin birinde sizde kaliteli bir eğitim sistemi olan bologna eğitim sistemi ile beraber eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Sizde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek isterseniz üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ve tabi bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi için;

 • Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Elde ededeğiniz bu lise diploması ile beraber Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde kayıt işlemleriniz gerçekleştrilecektir.
 • Yirmi beş yaşından büyük olmamanız gerekiyor. Biliyoruz ki Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce eğitim verilmektedir. Bu dillerden en az bir tanes ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bir hazırlık eğitimi sürecine tabi tutulacaksınız. Bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber konu ile ilgili akıcı bir şekilde aksana sahip iyi bir yabancı dil bilginiz olacaktır. Eğer İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca konusunda iyi bir bilgiye sahipseniz bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber iyi bir şekilde lisans eğitimi almak için doğrudan tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans sınıfına yerleştirilmekte olacaksınız.
 • Sağlıklı olmalısınız. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir sağlık kuruluşu tarafından sağlık muayenesinden geçirilmeniz gerekmektedir. Heyet önünden geçecek bu rapor ile beraber aids olmadığınızın onaylanması gerekiyor. Aids olmadığınızı gösteren bu raporun öncelikle tercümesi sağlanarak noter huzurunda ve kaymakamlık tarafından onaylanması gerekmektedir.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim sürecine girmek için bu şartlara uyum sağlıyor olmalısınız. Bu şartlara uygun bir yapıya sahipseniz doğrudan 0212 244 66 00 numaralı Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayarak konu ile ilgili alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeyle beraber gerekli çalışmaları sürdürme imkanına sahip olacağız.

Yurt dışında eğitim görme gibi bir imkanınız var ise Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde alacağınız eğitim sizin hayatınızda dönüm noktası olacak bir karar olacaktır. Bu alanda yapılacak çalışmalarda alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber gerek Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi kayıt başvurularında tam başarı sağlamış olan ekibimzide bu konuda tam destek alabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu