Kiev Çaykovski Müzik Akademisi

Kiev Çaykovski Müzik Akademisi

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de eğitim görmek sizin de hayaliniz olabilir. Kiev Çaykovski Müzik Akademisi müzik kariyerini profesyonel olarak sürdürmek..

Kiev Çaykovski Müzik Akademisi

Ukrayna’nın ve dünyanın en önemli müzik okullarından biri olan Kiev Çaykovski Müzik Akademisi 1913 yılında kurulmuştur. Eski bir tarihe sahip olan okul aynı zamanda Kiev şehrinin en önemli konser salonlarından biridir ve sıklıkla dünyanın ünlü sanatçıları burada konserler verirler. Bugüne kadar ünü ülke dışına çıkan sayısız müzisyen ve sanatçı yetiştiren üniversite gençlerin hayalini kurduğu eğitimi veriyor. Kiev Çaykovski Müzik Akademisi çok kaliteli bir müzik okulu olduğu gibi, gençlerin yeteneklerini ortaya çıkarıp, gelişmesini sağlamaktadır. Dünyada ses getiren işler yapan ve sanat alanında herkes tarafından saygı duyulan bir kurumdur.

Müzik akademilerinden beklediğin her şeyi Kiev Çaykovski Müzik Akademisi size sağlayacaktır. Alt yapı zenginliği, bölümlerin çok olması ve elbette teknolojiden yararlanılması verilen eğitimde üstün başarılar elde edilmesinin de önünü açıyor. Müzikle uğraşan veya mesleğini bu yönde elde etmek isteyen her gencin hayalini kurduğu bir eğitim veren okulda kaliteli, uzman akademisyenlerden ve sanatçılardan ders alma şansı da mevcuttur.

Eğitimler geniş kapsamlı olduğu kadar, öğrencilerin enstrümanlar ve müzik tarihi hakkında kendini geliştirme fırsatı bulduğu Kiev Çaykovski Müzik Akademisi puansız ve sınavsız kayıt yaptıran öğrencilere hayallerindeki mesleğe erişme imkanı veriyor. Türkiye’deki müzik bölümlerine giriş sınavlarıyla stres yaşayan ve yeteneklerini ortaya çıkarmakta zorlanan öğrenciler bu fırsat sayesinde geleceklerini tamamen kendi istekleri doğrultusunda şekillendirebiliyorlar. Mesleki lise diploması ve transkript belgesi sayesinde lisans eğitiminize müzik bölümünde başlayabilirsiniz.

Kiev Çaykovski Müzik Akademisi eğitim süresi içinde gençlere hem teorik bilgiler veriyor, hem de uygulamalı derslerle müzik bilgilerini pratiğe dökme şansı tanıyor. Ses ve şan eğitimi verilen akademiye öğrencilerin yeteneklerini en doğru yönlendirmelerle ve en hızlı şekilde geliştirebilecekleri bir okul olmasından dolayı her yıl yoğun başvurular yapılıyor. Konservatuar eğitimine benzeyen bir sisteme sahip olan Çaykovski Müzik Akademisi disiplini ve prensipli akademisyenleri ile de gençlerin yoğun ilgisini çekiyor. Okulda her sene eğitim alan öğrencilerin de katıldıkları konserler veriliyor.

Yüksek kaliteli eğitimine rağmenÇaykovski Müzik Akademisi ekonomik anlamda gençleri, ailelerini sıkıntıya düşürmüyor, aksine harç bedelleri herhangi bir konservatuar veya yurt dışındaki okullara kıyasla oldukça düşük tutuluyor. Bu durum gençlerin yeteneklerini ortaya çıkarırken para engeline takılmalarının da önüne geçiyor. Elbette Ukrayna’daki hayat koşullarının çok uygun olması, öğrencileri zorlamaması da eğitim hayatını kolaylaştıran faktörlerin başında geliyor. Barınma veya yeme-içme gibi harcamaların düşük olduğu ülkede gençler bütçelerine uygun alternatifleri çok rahat bulabiliyorlar. Okul içinde de öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasıyla da eğitim hayatı baştan sona konforlu bir hale geliyor.

Müzik alanında hem teorik, hem de pratik uygulamalı eğitim alarak siz de müziğe olan yeteneğinizi değerlendirebilir, mesleğinizi bu yönde inşa edebilirsiniz. Hayallerinizi Çaykovski Müzik Akademisi bünyesinde gerçekleştirmek için de sadece Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti almanız yeterli olacaktır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!