M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi

M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi

M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesinde iyi bir eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alanda yapacağınız çalışmalarınızda bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir şekilde eğitim görme imkanına sahip olacaksınız. M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde bütün dünyanın kabul gördüğü bir sistem var, bologna eğitim sistemi ile beraber iyi bir tıp eğitimi verilmekte olan üniversitemiz dahilinde 4200 civarında bir öğrenci potansiyeli ve bunun yanı sıra 971 kişilik eğitmen kadrosu ile beraber alanında dev bir kadroya sahip olan M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde sizlerde dilerseniz başarılı bir lisans eğitimi alabilirsiniz.

971 eğitmenin 147 tanesi eğitmenliğin son kademesi olan profesörlük unvanını almış kişilerden oluşmakta olan M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca dilleri ile beraber lisans eğitimi verilmektedir. Bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak bologna eğitim sistemi dahilinde tercih etmiş olduğunuz dil ile beraber iyi bir hazırlık eğitimi süreci sizi bekliyor olacaktır.

Fakat bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak iyi bir bilgiye sahipseniz ya da akıcı bir aksanda konuşabilir düzeyde iseniz doğrudan M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans sınıfına yerleştirmeniz sağlanacaktır.

M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesinde verilmekte olan eğitim sistemi bologna eğitim sistemidir. Bu sistemde öğrencinin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenin sadece bir verici olarak görüllmesinden ziyade öğrenci ve öğretmen arasında çok daha kuvvetli bir diyalog kurma imkanı meydana gelmektedir.

M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahilindeki bologna eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilerine sunacağı konu başlıkları ile beraber öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturarak bu alanda tercih ettikleri konu ile ilgili gerek M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi bünyesindeki teknolojik donanım bakımından oldukça üst seviyede olan bilgisayar laboratuvarlarında tercih ettikleri konunun araştırmasını sağlayabilmektedirler.

M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi Eğitim

Bunun akabinde ise öğrencilerimiz yapmış olduğu araştırmalardan elde edecekleri yazılı ya da görsel dökümanlar ile beraber toparladıkları taslaklardan en iyi şekilde elde ettikleri verileri düzenleyerek yapacakları uygulama çalışmaları için dilerseler M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahlinde yer alan laboratuvarları kullanabilmektedir. Bu alanda üniversitemiz gerek teknolojik alt yapı bakımından gerek ise bünyesinde yer alan ekipmanlar bakımından gerekli bir alt yapıya sahiptir.

M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi sürecinden geçmek isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi dahilinde yer alan ve bu sektörde yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecürbe ile beraber kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olan ekibimiz sizlere gerek M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölümün lisans eğitimi dalında ilgili bölümünde eğitim görmek için kayıt işlemlerinizde gerek ise Ukrayna’da eğitim için gerekli olan vize işlemlerinde gerekli işlemleri yapacak ve bu alanda sizlere teknik destek vereme alanında yardımcı olacaktır.

Çalışmalarını sürekli bir şekilde yıllardır yürütmekte olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine doğrudan ulaşmak isterseniz Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi adresi olan İstiklal Caddesi, Mavi Han Kat 5 No 49’den bize ulaşabilirsiniz.

Ofisimiz Taksim / İstanbul’da bulunuyor. Ya da dilerseniz 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak öncelikli olarak merak ettiğiniz konular ile ilgili olarak bir bilgi sahibi olabilir ve bu alanda gerekli işlemleri uygulamak için gerekli olan evrakları temin ederek gelebilirsiniz.

Üniversitenin Konumu