Kiev Maup Üniversitesi

Kiev Maup Üniversitesi

Kiev Maup Üniversitesi eğitim alabileceğiniz Ukrayna üniversiteleri arasında yer almaktadır.En başarılı üniversitelerde eğitim görmek istiyorsanız..

Kiev Maup Üniversitesi

Ukrayna ve diğer ülkelerden gelen öğrencilere yüksek kalitede eğitim veren Kiev Maup Üniversitesi 1990 yılında kurulmuştur. Eğitim verilen bölümlerin başlıcaları Sigortacılık, Bankacılık, Felsefei Finans gibi yoğun rağbet gören alanlardır. Her bölüme yoğun talep alan okul başkentin en popüler ve kaliteli eğitim veren okulları arasında yer almaktadır. Kiev Maup Üniversitesi bünyesinde lisans eğitimlerinin yanı sıra yüksek lisans eğitimi verilmekte ve isteyen gençler doktora programına katılabilmektedirler. Ünü Ukrayna dışına taşmış olan üniversiteden mezun olanlar tanınırlığı olan diplomalarıyla iş bulmak için pek çok Avrupa ülkesine gidebiliyorlar.

Kariyerini başlangıcı itibariyle güçlü şekilde yapmak isteyen gençler Kiev Maup Üniversitesi aracılığı ile sağlıklı bir başlangıç yapma şansı buluyorlar. Ukrayna’nın en eski okullarından biri olması, bugüne kadarki başarılarının da yaygınlaşmasına neden olmuştur. Uygun harç bedelleri ile gençlere sınavsız lisans eğitim veren Kiev Maup Üniversitesi gençlere engeller çıkarmadan hayallerine kavuşmaları için aracılık ediyor. Senelik harç bedeli 2000 Dolar ile 3500 Dolar civarında olduğu için hem aileler rahat ediyor, hem de öğrenciler yurt dışında okumak için avuç dolusu paralar ödemek zorunda kalmıyorlar.

Harç bedelleri ucuz, sınav olmadan lisans eğitimine başlama avantajlarının yanı sıra okuldaki akademik kadro da son derece geniş olduğundan her yıl sayısız başvuru yapılmaktadır. Gençlerin kaliteli ve yüksek standartlı bir eğitim hayatına kavuşmaları için üniversitenin sınıfları her açıdan donanımlı hale getirilmiştir. Teknolojik laboratuarlarla donatılmış okulda sosyal faaliyetler için de mekanlar bulunmaktadır. Teorik derslerin görüldüğü sınıfların dışında uygulamalı dersler için de çeşitli sınıflar ve laboratuarlar bulunmaktadır. Kiev Maup Üniversitesi öğrencilerini alanlarında uzman olacak şekilde yetiştirmektedir.

Lisans eğitimlerinin ilk yılı 1 yıl süren hazırlık bölümünde geçer. Gençlerin yabancı dil bilgilerini güçlendiren hazırlık bölümünün sonunda başarılı olanlar sertifikalarını alabilir ve bu belgeyle lisans eğitimlerine başlarlar. Eğitimler Kiev Maup Üniversitesi lisans programında Rusça ve Ukraynaca verilmektedir. Gençler Kiev’de hem Rusçalarını, hem de Ukraynacalarını geliştirme şansı bulmaktadırlar.

Hem Kiev Maup Üniversitesi’nin, hem de Kiev şehrinin öğrencilere sunduğu avantajlar çok fazladır. Yaşam giderleri oldukça ucuz olduğu için öğrenciler yurtta kalmak dışında ev kiralayabilirler. Özellikle 3-4 arkadaşla ev tutmak masraf konusunda gençleri asla zorlamayacaktır. Yeme- içme ve ulaşım masrafları da oldukça uygun olduğundan öğrenciler boş zamanlarında hem ülkeyi, hem de Kiev’i doya doya gezebilirler.

Ukrayna’nın en popüler okullarından biri olan Maup Üniversitesi sizin lisans eğitiminiz için de doğru adres olacaktır. Lisans eğitiminizi standartların çok üzerinde almak, yurt dışında okuma ayrıcalığını yaşamak ve birden fazla yabancı dil öğrenmek için mutlaka Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşmelisiniz. Kültürel yönden kendinizi geliştirebileceğinizi mesleğinizi yapmak için pek çok ülkede işe girebileceğiniz ve kariyer konusunda sağlam başlangıçlar yapmanıza vesile olacak bu eğitim ayrıcalığını kaçırmayın.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!