Kiev Tasarım Üniversitesi

Kiev Tasarım Üniversitesi

Kiev Tasarım Üniversitesi ve fakülteleri ile eğitim görmeye devam edebilirsiniz. Lisans ve yüksek lisans programları içinde ...

Kiev Tasarım Üniversitesi

Başkentte bulunan, Kiev Tasarım Üniversitesi üç fakülteye sahiptir ve kurulduğu tarih 1930 yılıdır. Kurulduğunda ismi Kyiv Politechnic Enstitüsü olsa da sonradan bugünkü ismini almıştır. Mekanik üzerine eğitimler verilen okulda aynı zamanda mühendislik ve ekonomi alanlarında da kaliteli eğitimler verilmekte, kimya teknolojileri dersleri de görülmektedir. Eski bir üniversite olduğundan 2.dünya savaşında dahi kalifiye iş gücü yetiştirmeye devam etmiştir. Ayakta kalmayı, eğitim öğretim hayatına devam etmeyi sürdüren Kiev Tasarım Üniversitesi triko ve kumaş teknolojisi üzerine ihtisas almayı hak etmiştir. Verdiği eğitim alanlarında tamamen uzmanlaşmış bir müfredata ve kadroya sahiptir.

Kiev Tasarım Üniversitesi 4. Seviyeye erişmiş bir akreditasyona sahiptir. En yüksek seviyede bulunan okul, standardını asla düşürmemek için her türlü bilimsel gelişmeyi yakından takip etmektedir. Ukrayna’nın ulusal üniversiteleri arasında yer aldığı gibi, dünya çapında da tanınan, saygınlığını kabul ettirmiş bir kurumdur.

Ülkemizden gidip, sınavlardan kurtularak doğrudan lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler işlemlerini Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile yaparak zaman kazanıyorlar ve istedikleri eğitime bir an önce kavuşuyorlar. Kiev Tasarım Üniversitesi için başvuru sürelerini kaçırmamak önemli olduğundan Eurostar ofislerine giden gençler her türlü evrakın hızlıca hazırlanmasını sağlıyorlar ve işlerini daha en başından garanti altına alıyorlar.

Kiev’in renkli hayatının içinde olmayı sağlayan Tasarım Üniversitesi kendi etkinlikleri ile de gençlere hoş zamanlar geçirtiyor. Derslerin dışında sosyal alanlarda kendilerini ifade etmek, moral depolamak isteyen gençler, kalite ödülü alan bir üniversitede okumanın tüm avantajlarını kullanabiliyorlar. Tasarım Üniversitesi her sene farklı ülkelerden gelen öğrencilerine eğitim vermektedir. Sınavsız kayıt imkanı bulunan okula başvurular yılın belli zamanlarında yapılmakta, kayıt işlemleri esnasında da yoğunluk oluşmaktadır. Fazlasıyla talep olan okula giren öğrenciler derslerini kalabalık ve uzman bir akademik kadrodan almaktadırlar. Bölüm zenginliği olan Kiev Tasarım Üniversitesi gençlerin mezuniyetlerinde işlerini en profesyonel şekilde yapabilmeleri için çeşitli teknik olanakları da seferber etmektedir. Böylece öğrenciler iş bulma konusunda da gereksiz endişelere kapılmamış olurlar.

Kalite ödülü almış olan Kiev Tasarım Üniversitesi Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun bir müfredata sahiptir. Nitelikli öğrenciler yetiştirmek okulun amaçları arasındadır. Bölümlerin harç bedelleri ortalama olarak oldukça düşüktür ve aynı zamanda Kiev’de yaşamak da bir o kadar ucuzdur. Hem renkli bir hayati hem de dil bilgisini geliştirmek, sosyal yaşamın içinde olmak gençlerin eğitim dışında kalan zamanlarını değerlendirebilmektedirler. Eğitim ve öğretim araştırma programlarına öğrencileri de dahil eden okula kayıt için lise diploması yeterlidir.

Vakit kaybetmeden yurt dışı olanaklarınız içindeki en iyi okula kayıt yaptırmalısınız ve bu işlemlerde gecikme olmaması için siz de daha önceki öğrenciler gibi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşmelisiniz. Yurtdışı eğitim hayatınız boyunca danışmanlarınız sizinle temas halinde kalacaklardır. Uygun rakamlara alacağınız eğitim fırsatını mutlaka değerlendirmelisiniz.

Eğitim Dili
 

  • Ukraynaca
  • Rusça
  • İngilizce

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!