Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Tekirdağ

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Tekirdağ

Ukrayna Türkiye’den öğrenciler tarafından eğitim için son yıllarda en çok tercih edilen ülkeler arasındadır. Ekonomik olarak yıllık harç ücretleri ve yaşam koşulları cezbedicidir. Doğru Avrupa’da yer alan bu ülke son yıllarda Türkiye’den birçok öğrenciye ev sahipliği yapmıştır.

Ukrayna’da çok sayıda üniversite mevcuttur. Başkent Kiev’de 20’ye yakın üniversite yer almaktadır. Devlet üniversiteleri harç ücretleri açısından daha uygundur. Rusça ve Ukraynaca eğitim verilmektedir. Bazı bölümlerde İngilizce eğitimler de mevcuttur. Hemen hepsi köklü üniversitelerdir. Geniş kampüslere sahiptirler. Öğrenci kampüs hayatının tadını çıkartabilmektedir. Ukrayna’da özel üniversiteler de yer almaktadır. Bu üniversiteler devlet okullarına göre daha pahalıdır. Birçok bölüm İngilizce olarak verilmektedir. Ukrayna Doğu Avrupa’nın en kaliteli üniversitelerini barındırmaktadır. Ukrayna’da eğitim öğrenciler için Türkiye’den ve diğer birçok bile ucuzdur.

Üniversiteler 2000$ ile 4000$ arasında yıllık harç ücretlerine sahiptirler. Öğrenci bütçesine göre üniversite seçme şansına sahiptir.

Tekirdağlı öğrenciler İçin Ukrayna’da Eğitim Fırsatı İle Prestijli Bir Gelecek

Ukrayna uluslararası öğrenci potansiyeli açısından zenginidir Birçok farklı kültürden uluslararası öğrenciyi misafir etmektedir. Böylece Türkiye’den giden öğrenciler uluslararası bir çevre edinirler. Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Tekirdağ öğrencileri lise diplomaları ya da önlisans diplomaları ile sınav şartı olmadan üniversitelerimize başvuruda bulunabilirler. Öğrenciler 1 yıl seçtikleri dilde hazırlık eğitimi alırlar. Hazırlık eğitimini tamamlayan öğrenciler lisans veya lisans tamamla programlarına devam edebilirler. Dil öğrenmek zor fakat zevkli bir süreçtir. Öğrenciler Rusça ve Ukraynaca dillerini rahatlıkla öğrenebilmektedirler. Alanlarında uzman akademisyenler tarafından eğitilmektedirler.

Ukrayna’da birçok bölüm yer almakta ve öğrencilere lisans eğitimi alma fırsatı tanımaktadır. Tıp, Diş Hekimliği, Fizik Tedavi, Eczacılık, Hemşirelik, Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik mühendisliği, Uçak Mühendisliği gibi bölümlerde eğitim alabilmektedirler. Siz de bu ve daha birçok bölümde eğitim alabilirsiniz. Ukrayna üniversitelerinin diplomaları Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de tanınmaktadır. Mezunlar çok kaliteli işlerde iyi fiyatlara çalışabilme olanağına sahiptirler.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Tekirdağ öğrencileri Ukrayna’da eğitim alabilir ve kariyer hedeflerini en yükseğe taşıyabilirler. Ukrayna’da öğrenciler birçok kültürel ve sosyal aktiviteyi gerçekleştirebilirler ve diğer Avrupa ülkelerini de gezerek genel kültürlerini arttırabilirler. Öğrenciler uzman danışmanlarımız ile görüşerek Eurostar Yurtdışı eğitimden bilgi alabilirler. Lise ya da önlisans diplomaları ile öğrenciler ön kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Eurostar Yurtdışı Eğitim öğrencilerin Ukrayna üniversite kabul davetiyelerini alır ve öğrencileri kariyerleri için yolculuğa çıkartır.

Siz de hemen harekete geçin ve daha iyi bir gelecek daha prestijli bir kariyer için Eurostar Yurtdışı Eğitim ile hedeflerinize doğru yola çıkın.