Ukrayna Eğitim Vizesi

Ukrayna Eğitim Vizesi

Ukrayna'da eğitim için öncelikli olarak vize ve pasaport işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ukrayna eğitim vizesi konusunda..

Ukrayna Eğitim Vizesi

Eurostar Yurtdışı eğitim ile Ukrayna’da üniversite okuyacak ve profesyonel vize hizmetinden yararlanma şansına sahip olacaksınız. Ukrayna’da Türkiye’den lisans ve lisans tamamlama eğitimi için başvuru yapan öğrenciler için önemli avantajlar bulunmaktadır. Öğrenciler sınava girmeden hedeflerinde olan bölümde eğitim hakkına sahiptirler. Ukrayna üniversite cennetidir ve birçok üniversitesi neredeyse 100 yıllık geçmişe sahiptir.

Öğrenciler için hem sosyal hem de eğitim açısından olanaklar bulunmaktadır. Diğer birçok ülkeye göre büyük kampüsleri, öğrenci yaşam alanları mevcuttur. Kütüphaneleri, laboratuvarları, bilgisayarları ile her türlü imkâna sahiptir. Avrupa birliği tarafından eşdeğer kabul edilen bir eğitime sahiptir. Öğrenciler Ukrayna’da uygulama ağırlıklı bir eğitim almaktadır. Uygulama mezun öğrencilere staj da dahil birçok avantaj sağlamakta ve mesleklerinde daha hızlı ilerlemelerini sağlamaktadır.

Ukrayna Eğitim Vizesi Almak Bizimle Çok Kolay

Eğitimler Rusça, Ukraynaca ve İngilizce dillerinden biri seçilerek gerçekleştirilmektedir. Öğrenci ülkede eğitimini tamamladığında ayrıca bir dil kazanımına da sahip olmakta ve mesleki açıdan rakiplerini gerisinde bırakmaktadır. Üniversite diplomaları Europass mavi diplomadır. Bu sebeple mezunlar AB ülkelerinde dahi iş bulabilmektedirler. Diplomalar Türkiye’de de tanınmaktadır.

Ukrayna da eğitimler Eurostar Yurtdışı eğitim aracılığı ile gerçekleşmektedir. Eurostar Yurtdışı eğitim 20 yıldır profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir. Alanında uzman danışmanların yönlendirmesi ile tercihlerini gerçekleştiren öğrenciler seçtikleri üniversite ile ilgili işlemleri başlatmaktadır. Öncelikle öğrencinin okul kabul davetiyesi alınmaktadır.

Eurostar Ukrayna eğitim vizesi konusunda da uzmandır. Ukrayna eğitim vizesi hızla gerçekleştirmektedir. Öğrenci ilk etapta kendisinden istenen evrakları hazırlamaktadır.

En az 3 yıllık pasaport önem taşımaktadır. Ancak 10 yıllık bir pasaport çıkartılması önerilmektedir. Lise diploması ya da yüksekokul diplomasına apostil yaptırmak gerekmektedir. Ücretsiz bir işlemdir. Apostiller kaymakamlıklar tarafından yapılmaktadır. Apostil Belgenin yurtdışına çıkışına onay veren bir evraktır. Mezun olunan lise ya da üniversitenin lise transkrpti de apostilli bir şekilde hazırlanmalıdır. Sağlık raporu ve eliza testi talep edilen evraklar arasındadır. Uluslararası Doğum belgesi, sabıka kaydı, fotoğraf gibi evraklar hazır edilecek ve eksiksiz bir şekilde Eurostar’a teslim edilecektir. Evrakların hazırlanmasında danışmanlar ile koordineli çalışılmadır.

Ukrayna eğitim vizesi okulun öğrenci davetiyesini göndermesi ve öğrenci ismini dış işlerine bildirmesinden sonra gerçekleşmektedir. Tüm bu işlemler Eurostar’ın uzmanları tarafından sizin adınıza gerçekleştirilmektedir. Ukrayna eğitim vizesi başvurusunda dikkat edilmesi gereken en önemli konu herhangi bir eksik işlem yapılmamasıdır. Bu noktada uzman danışmanlarımız sayesinde hata payı sıfırdır.

Eurostar ile Ukrayna başvuruları için gecikmeyin ve hemen iletişime geçerek üniversite eğitiminiz için ilk adımlarınızı atın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!