Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi 1805 yılından bu yana en başarılı eğitim imkânını öğrencilere sağlamaktadır. Eğitim kalitesi ve lisansüstü eğitim..

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Eğitim öğretim hayatına 1805 yılında başlayan, ülkenin en köklü kurumları arasında bulunan Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi alanında en önemli akademisyenlerle çalışmakta ve Pedagoji konusunda tüm ülke çapında önemli eğitimler vermektedir. Ukrayna hükümeti tarafından göstermiş olduğu üstün başarılar nedeniyle ödüllendirilen okulda pedagoji eğitimi altında matematik, fizik, psikoloji gibi alanlarda da öğretmen yetiştirilmektedir. Pek çok ülkede öğretmenlik veya akademisyenlik gibi alanlarda kariyer yapma imkanı bulan öğrenciler, başarıları ile okulun ismini dünyanın her yerinde gururla temsil etmektedirler.

Güney Ukrayna’da bulunan üniversitenin toplamda 8 ayrı eğitim binası bulunmaktadır ve öğrenciler için tam donanımlı 2 adet spor salonu vardır. Aynı zamanda 1 spor kampı da bulunan Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi 1 adet yayım merkezine de sahiptir. Öğrenciler için modern teknolojik alt yapıyla hazırlanmış elektronik kütüphaneler, her türlü bilgiye erişmeyi kolaylaştıran araştırma laboratuarları ve ayrıca 1 adet de geniş literatürlü kütüphane bulunmaktadır. Eğitim dili Rusça ve Ukraynacadır. Öğrenciler okula kayıt yaptırdıklarında hazırlık sınıflarında dil eğitimi almaktadırlar. Eğitim kalitesi dışında yabancı dil bilgisini artıran üniversitede öğrenciler çok kültürlü bir ortamda sosyal aktivitelerin de tadını çıkarmaktadırlar.

Dünyanın pek çok ülkesinden ilk tercihleri olarak Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’ne gelen öğrenciler hiçbir sınava girmeden diledikleri bölümde eğitim alma imkanına kavuşmaktadır. Başarılarıyla, akademisyenleri ile ve kaliteli eğitimi ile dikkatleri çeken okuldan mezun olan gençler iş bulmakta sıkıntı çekmedikleri gibi, aranan nitelikli işgücü oldukları için de avantajlı durumdadırlar.

Senelik eğitim harçları ailelerin de, öğrencilerin de belini bükmeyen son derece ekonomik rakamlardan oluşmakta, üstelik ülkedeki yaşam koşulları da gençlerin geçinmek konusunda hiçbir sıkıntıya düşmemelerine olanak sağlamaktadır. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi dünyaca kabul gören bir okuldur ve öğrencilere kapılarını açarken hiçbir sınav ön koşulu ileri sürmemektedir. Doğrudan kayıt yaptırmanın mümkün olduğu okulda lisans eğitimleri boyunca ülkenin en iyi akademisyenlerinden eğitim alınır. Ayrıcalıklı eğitim şansını yakalayan öğrenciler aynı zamanda mezun olduklarında da bu avantajlarını sürdürebilmektedir.

Uygun rakamlara eğitim alan, renkli, çok uluslu bir ortamda öğrenciliğin keyfini çıkaran gençler her türlü sorunlarında okul tarafından yetkilendirilmiş tek kurum olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde öğrenimlerini sorunsuz şekilde sürdürmektedirler. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi öğrencileri sosyal faaliyetler konusunda sıkıntı çekmedikleri gibi çeşitli festivaller ve eğlenceler sayesinde streslerini atacak ortamlar da bulmakta, spor salonlarından diledikleri gibi yararlanmaktadırlar.

Kayıt, başvuru, uçak bileti, ev tutma veya barınma gibi sayısız konuda öğrencilere yardımlarını esirgemeyen Eurostar yetkilileri gençlerin her türlü sorusuna da cevap vermektedir. Yurt dışında okuma hayali olan, ideallerini yüksek tutan ve aldığı eğitim sonrasında istediği mesleği en iyi platformlarda icra etmek isteyenler için Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi sınavsız başvuru ve kayıt kabul etmektedir. Bu fırsatı değerlendiren öğrenciler arasında olmak isteyenler Eurostar ofislerinden her türlü bilgiye erişebilirler.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!