Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi ; Harika bir eğitim için Ukrayna üniversitelerinden biri olan Lviv Ulusal Teknik Üniversitesi'nde ..

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesinde kaliteli bir şekilde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu alanda verilmekte olan çalışmalarda Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim sürecinden mezun olabilirsiniz.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler bolgona eğitim sistemi ile beraber Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca eğitimlerdir. Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor.

Şimdi Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesinde yer alan Mühendislik Mekanikleri ve Taşımacılık Enstitüsü alanını inceleyeceğiz;

Bu alanda yürütülmekte olan eğitim mühendislik alanında ve taşımacılık alanında Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca dilleri ile beraber kapsamlı bir eğitim sürecinden oluşmaktadır. Bologna eğitim sistemi ile beraber bir lisans eğitimi veriliyor ve elde edeceğiniz diplomalar ülkemizde yüksek öğretim kurumu denklik sisteminde geçerlilik sahibidir.

Lisans Derecesi

 1. Uygulamalı Mekanik
 2. Mühensilik Mekaniği
 3. Makine İnşaası
 4. Kaynak Yapma
 5. Otomobil Taşımacılığı
 6. Taşımacılık
 7. Uzman ve Master Derecesi:
 8. Tekerlek ve hat döşeme araçları
 9. Otomobil ve Otomobil temini
 10. Mekanik Mühendislik Teknolojisi
 11. Robotlu sistemler ve tesisler
 12. Elektronik endüstrisi aracı
 13. Kimya ve inşaat malzemeleri aracı
 14. Işık Endüstrisi ve tüketi hizmet araçları
 15. Paketleme makineleri ve teknolojisi
 16. Süreç araçları ve gıda sanayi
 17. Kaynak Yapma teknolojisi ve araçları
 18. Restroyaston teknolojisi ve aracı ve yapı ile makinlerin aşınabilirliğinin geliştirilmesi
 19. Trafik Yönetimi
 20. Taşımacılık lojistiği ve taşımacılık yönetimi

Doktora derecesi

 1. Deforme olmş hatı madde mekaniği
 2. Mühendislik Bilimi
 3. Makine Yapımı teknolojisi
 4. Makine dinamiği ve gücü
 5. Kaynak yapım teknolojisi ve diğer teknolojiler
 6. Teknolojik süreçlerin otomasyonu
 7. Otomobil ve traktörler
 8. Araç bakımıBilgisayar Bilimi ve Bilgi Teknoloji Enstitüleri alanında verilmekte olan eğitim genel anlamda teknik donanım bakım onarım ve yazılım üzerinedir. Bu alanda verilen eğitimlerde kodlam, programlama ve teknik alanda uzmanlaşmış kişililer kaliteli bir eğitim vermektedir. Bologna eğitim sisteminin uygulanmakta olduğu bu bölüm dahilinde yapılmakta olan çalışmalarda Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinden mezun olduğunuzda elde edeceğiniz diplomalar yök denkliğindedir.

Lisans Derecesi

 1. Bilgisayar Bilimi
 2. Bilgi Kontrol Sistemleri ve Teknolojileri
 3. Bilgi Tasarım Teknolojileri
 4. Akıllı Karar-Verme Sistemleri
 5. Yazılım Mühendisliği
 6. Otomatik Yazılım Sistemleri
 7. Sistem Analizi
 8. Sistem Analizi
 9. Basım ve YayıncılıkBigisayarlı teknolojiler ve Basım ve Yayıncılık Endüstrisi alanında konusunda uzman eğitim görevlileri tarafından eğitim verilmektedir
 • Filoloji
 • Uygulamalı Dil bilimi

Master derecesi

 1. 8.000012 “Konsolide Bilgi”
 2. E-hükümet sistemlerinde konsolide bilgi
 3. Sosyal sistemlerde konsolide bilgi
 4. Araştırma sistemlerinde konsolide bilgi
 5. E-ticaret sistemlerinde konsolide bilgi
 6. E-öğrenme sistemlerinde konsolide bilgi
 7. 8.150110 “Elektronik Hükümet”
 8. 8.000003 “Proje Yönetimi”
 9. Bigi Teknolojileri Proje YönetimiBilgisayar Teknolojileri, Otomasyon ve Metroloji Enstitüsü dahilinde alacağınız eğitimler ile beraber elde edeceğiniz diplomalarınız yök denkliği sisteminde geçerlidir.

Lisans Derecesi**

 1. Metroloji ve ölçüm aracı
 2. Bilgisayar Teknolojileri, otomasyon ve kontrol
 3. Bilgi güvenliği Bilgisayar mühendisliği
 4. Aygıt
 5. Metroloji, standartlaştırma ve belgelendirme
 6. Uzmanlık ve Master derecesi:
 7. Metroloji ve ölçüm aracı
 8. Otomasyon ve kontrol Sistemleri
 9. Kısıtlı bilgi erişimi koruması ve bilgi işleme otomasyonu
 10. Bilgisayar sistemleri ve ağları
 11. Sistem programlaması
 12. Özelleştirilmiş bilgisayar sistemleri
 13. Düzgün mekanik araçları
 14. Kalite, standartlaştırma ve belgelendirme

Doktora Derecesi

 • Standartlaştırma, belgelendirme ve metroloji temini
 • Termal değerlerin ölçüm tekniği ve araçları
 • Elektrik ve manyetik değerlerinin ölçüm tekniği ve araçları
 • Bilgisayar mühendisliği parça ve araçları ve kontrol sistemleri
 • Sizlerde dilerseniz bu bölümlerde eğitim görerek kendinizi geliştirebilir ve saygın bir konuma gelebilirsiniz.

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek yurt dışında eğitim imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bu alanda Ukrayna’da eğitim vermekte olan en kaliteli, en prestijli üniversitelerinden biri olan Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Universitesi dahilinde eğitim almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefon hattımızı arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeler ile beraber uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımızdan bu konu ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi 8 Temmuz 2009 yılında Self-İktidar (onotom) Ulusal araştırma statüsü unvanını almıştır. Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi referans üniversitesi olarak kendini Ukrayna halkına kabullendirmiştir. Sizde dilerseniz Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde kaliteli bir lisans eğitimi sürecinde çalışmalarınızı yürütme imkanına sahip olabilirsiniz. Kurulduğu ilk yıllardan beri Lviv Ulusal PoliteknikUniversitesi, Avrupa’nın güçlü bir bilim ve eğitim merkezi, teknik ile ilgili fikir ve buluşların yaratıcısı olarak kendini kanıtlamıştır. Her zaman elit ve kaliteli mühendisler yetiştirmiştir. Bu prestijin oluşturulmasında pek çok öğretmen, profesör ve bilim insanının payı vardır.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca dilleri ile beraber verilmektedir. Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isteyen öğrencilerimiz bu üç dilden bir tanesini tercih ederek eğitim görme imkanına sahiptir. Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili bir bilgiye sahip değilseniz sizi öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Fakat bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgiye sahipseniz, konuşulanları anlayabiliyor ve anladıklarınıza akıcı bir aksana sahip bir şekilde cevap verebiliyorsanız siz doğrudan Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölüm doğrultusunda lisans eğitimi alabilmektesiniz.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi 1844 yılında kurulmuş olması ile beraber Doğu Avrupada yer alan en eski üniversitelerden birisi olarak bilinmektedir. Ukrayna’nın Lviv kentinde kurulan üniversite tarih boyunca hep fikir icat ve jenarötör buluşlarının üniversitesi olmuştur. Ukrayna’nın önde gelen eğitim merkezlerinden birisi olan bu üniversitede son derece yetenekli uzmanlar yetişmektedir. Öğretim kadrosuna bakıldığında ulusal bir üniversite olduğu anlaşılmaktadır. Uzmanlar yurt içi ve yurt dışından mezun olan alanında kendisini ispat etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde öğrenciler başarılı bir şekilde eğitilmektedir. Ukrayna  Lviv Politeknik Universitesi dahilinde uygulanmakta olan eğitim sistemi bütün dünyanın kabul etmiş olduğu başarılı bir eğitim sistemi olan ve aynı zamanda sürekli olarak kendini yenileyerek geliştiren bir eğitim sistemidir. Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde öğrenciler bologna eğitim sistemi ile eğitilmektedir. Bu eğitim sistemi ile beraber öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmeleri ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmelerinden ziyade öğrenciler ve öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal alması sağlanmaktadır. Bu sistem ile beraber öğrenciler Avrupa’da uygulanmakta olan eğitim müfredatı ile bire bir oranda eğitim gördüklerinden dolayı yapılmakta olan çalışmalarda öğrencilere kaliteli bir şekilde eğitim sunuluyor ve öğrencilerimiz Lviv  Politeknik Üniversitesi dahilinde mezun olduktan sonra bir çok Avrupa ülkesinde diplomasını kullanabildiği gibi ülkemize geri döndüğünde de elde etmiş olduğu diplomayı yüksek öğretim kurumu denklik sistemi dahilinde kullanma imkanına sahip olmaktadır. Sizlerde dilerseniz bu alanda Ukrayna Lviv Politeknik Universitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!