Dnepropetrovsk Devlet Spor Ve Beden Eğitimi Üniversitesi

Dnepropetrovsk Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi ile Hayatınızı kurarken seçeceğiniz meslek ve eğitim aldığınız fakülteler en önemli

Dnepropetrovsk Devlet Spor Ve Beden Eğitimi Üniversitesi

1980 yılında kurulan ve bugüne kadar eğitim hayatına yaptığı hızlı girişi muhafaza eden Dnepropetrovsk Devlet Spor Ve Beden Eğitimi Üniversitesi hem Ukrayna tarihine, hem de Avrupa’ya çok sayıda sporcu kazandırmıştır. Tarihinde sayısız başarılı öğrenciye ve mezuna yer veren okul SSCB gözetiminde kurulduğu yıldan bu yana gösterdiği gelişmelerle ismini yurt dışında, Avrupa’da da duyurma şansı elde etti. SSCB’nin dağılmasından sonra da varlığına devam eden üniversite popülerliğini aynı şekilde korumakta, hem ülke içinde, hem de uluslararası arenada başarılarına yenilerini eklemektedir.

Spor bölümlerinde okumak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği, okumak için kapısını aşındırdığı okul her branşta eğitim vermektedir. Branş çeşitliliği öğrencilerin dünyanın her yerinden başvuruda bulunmasının da en önemli nedenleri arasındadır. Dnepropetrovsk Devlet Spor Ve Beden Eğitimi Üniversitesi başarılı tarihinin yanında Avrupa Üniversiteler Birliği’ne de üyedir. 4. Seviye akreditasyona sahip olduğundan eğitimi de bu şekilde belirlenmiştir. Bologna Eğitim Kriterleri doğrultusunda ve modern alt yapılarla verilen eğitimlere geniş bir akademik kadro da eşlik etmektedir.

Dnepropetrovsk Devlet Spor Ve Beden Eğitimi Üniversitesi öğretim kadrosunun zenginliği, eğitiminin kalitesi ve spor alanında sayısız başarılara sahip olmasına rağmen okul kayıtları için öğrencilere herhangi bir sınav uygulanmamaktadır. 31 doçenti, 12 profesörü bulunan okulda aynı zamanda 18 Uluslararası hakemi de vardır. Spor teknik adamlarının da yer aldığı dev kadrosunda sporun her yönünde profesyonel eğitimler verilmekte, örencilerin her branşta başarılı sporcular olabilmeleri için çalışılmaktadır. Okulun çok sayıda spor salonu olduğu gibi, aynı zamanda bilimsel araştırmalar için merkezi de bulunmakta, laboratuar çalışmaları da yapılmaktadır.

Teknolojiye ve yeniliklere daima açık olan Devlet Spor Ve Beden Eğitimi Üniversitesi çağı yakından takip etmekte ve spor konusunda her türlü bilgiye erişmektedir. Mavi diploma verdiği öğrencilerine uluslararası arenada iş bulma şansı da tanıyan okul isminin saygınlığı ile her mezununa iş konusunda konfor sağlamaktadır. Sayısız bilimsel etkinliğin var olduğu okulda öğrencilere spor faaliyetleri dışında sosyal yönlerini geliştirmeleri için de fırsat tanınmaktadır. Eğitim sisteminin farklılığı ve kalitesi ile benzer spor eğitimi veren okullara göre avantajlarla dolu bir üniversitedir. Eğitim süresi boyunca her öğrenciye yeteneklerini ve kendilerini gösterme şansı verilmektedir.

Ukrayna ve dünyanın her yerindeki spor etkinliklerine, müsabakalara katılan okulu tercih etmek için pek çok neden vardır. Düşük harç bedeli alan okulda öğrenciler nitelikli eğitimler alırlar ve spor, beden eğitimi branşlarında uzmanlaşırlar. Keyifli, dinamik, sosyal açıdan hareketli ve çok kültürlü bir ortamda öğrenci olmak da ayrıcalıklardan bazılardır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde siz de bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Geleceğinizi eğitimini almak istediğiniz spor branşında geliştirmek, isminizi tarihe yazdırmak için Eurostar danışmanlarınızla birlikte hareket edebilir, başvuru tarihlerini kaçırmadan kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!