Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi, kurulduğu günden bu yana başarı ile hizmet veren köklü eğitim kurumlarından birisidir. Bu sebeple her yıl gerek Ukrayna’nın farklı bölgelerinden gerekse dünya genelinden akademik eğitim almak isteyen öğrencilerin ilgi odağıdır. Kurum gördüğü ilginin farkında olarak çalışmalarını geliştirmekte ve her geçen gün başarılarına yenisini katmaktadır.

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi hem fiziksel bakımdan hem de donanım açısından modern ve uygulanabilir eğitim verme amacındadır. kampüs içinde yer alan eğitim binaları, tam donanımlı amfiler, bilgisayar destekli sınıflar, son teknolojiye sahip bilgisayar salonları ile öğrencinin bilgiye en hızlı biçimde ulaşması sağlanmaktadır. Ayrıca okul kadrosunda yer alan profesör, doçent ve öğretim görevlilerinin her biri kendi alanında başarıya ulaşmış birçok çalışmaya imza atmış bilgi birikimine sahip akademisyenlerdir. Böylesi donanımlı akademisyenlerin gözetiminde eğitim alan öğrenciler aldığı bilgiyi deneyimleme amacıyla laboratuvar ve atölyelerde açık hava uygulamalarında deneme imkânına sahip olmaktadır. Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi çatısı altında eğitim alan öğrenci Avrupa genelinde gerçekleşen seminer, panel, etkinlik ve fuarlarda görev alarak kendisini gösterme fırsatı yakalayarak geleceğine yöne verebilir ve iş hayatına zemin hazırlayabilir.

  • seviye akreditasyon sisteminin geçerli olduğu Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi öğrencinin dünya standartlarında eğitim almasına olanak sağlar. Eğitimini başarı ile tamamlayan öğrenci dünya genelinde geçerli diploma sahibi olur ve geleceğine karar verme alanı genişler. Ayrıca öğrenci lisans tamamlama programını bitirdiğinde yine Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi’nde yüksek lisans yapabilir ve kariyerine akademisyen olarak devam etme fırsatına da sahip olur.

     Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi genç bireylerin ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli düzeydedir. Ders programlarından bunalan öğrenci çeşitli spor dallarında spor yapabilir, acık saha ya da kapalı spor salon aktivitelerine katılabilir, ya da mevcut öğrenci kulüplerine üye olarak kendisini sosyal anlamda geliştirebilir. Arkadaşları ile müzik etkinliklerine katılabilir ya da yıl içinde düzenlenen festival ve etkinliklerde yer alarak eğlenceli zaman geçirme fırsatına sahip olabilir. Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi öğrenciye sayısız imkânı olabildiğince az bir bedel üzerinden sunmaktadır. Öğrenci dünya standartlarında akademik eğitimi çok cüzi bir harç bedeli karşılığında alır.  Ayrıca ulaşım, konaklama, yeme içme ve sosyal aktivite fiyatları da birçok ülkeden çok daha ucuz olan Ukrayna öğrencinin az para ile konforlu yaşamasına olanak sunar.

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi son yıllarda Türkiye’den de öğrenci kabul etmeye başladı. Bu konuda bağlantı kurduğu en köklü firma olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Türkiye’den de bu seçkin kuruma akademik eğitim amacı ile gedecek öğrencilere destek vermektedir. Yıllardır yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında hizmet sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencinin Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi’ne kayıt kabul işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı biçimde gerçekleştirmesinde en güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu