Ukrayna Üniversiteleri Hakkında Bilgi

Ukrayna Üniversiteleri Hakkında Bilgi

Ukrayna'da lisans ve yüksek lisans eğitimi için üniversiteler hakkında bilgi almanız gerekiyor. Ukrayna üniversiteleri hakkında bilgi için Eurostar..

Ukrayna Üniversiteleri Hakkında Bilgi

Ukrayna Üniversiteleri Hakkında Bilgi : Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler her yıl olduğu gibi bu yılda Ukrayna’yı tercih ettiler. Peki, neden Ukrayna bu kadar rağbet görüyor? Ukrayna üniversiteleri Türkiye tarafından tanınıyor. Uluslararası akreditasyona sahip yıllık harç ücretleri açısından da ekonomiktirler. Ülke Türkiye’ye uçuş mesafesi olarak 1 saat 10 dakika uzaklıktadır. Böylece Türkiye’ye gelip gitmek hiçte zor olmamaktadır. Üniversiteler eğitim kalitesi olarak da oldukça başarılıdır.

Ukrayna, doğu Avrupa’nın en cazibeli ülkelerinden biridir. Kıta Avrupa’sının merkezinde olan bir ülkedir. Bu nedenle birçok farklı kültür burada birlikte yaşamaktadır. Başkenti Kiev’dir. Liviv şehri ise 1998’de Unesco’nun dünya kültür mirası listesine girmiştir.

Ukrayna Üniversiteleri Hakkında Bilinmeyenler

Ukrayna’nın para birimi Grivna’dır. 1 TL yaklaşın 7 Grivna’dır. Ülke ekonomik yaşam açısından ucuzdur. Öğrenciler bu nedenle Ukrayna’da eğitime daha fazla özen göstermektedirler. Ukrayna’da sadece Kiev’de bile 20’nin üzerinde üniversite mevcuttur. Öğrenciler Rusça, Ukraynaca ve İngilizce olarak eğitim alabilmektedirler. Üniversiteler YÖK tarafından tanınmaktadırlar. Öğrenciler Ukrayna’da eğitimlerini tamamladıktan Europass Mavi diploma sahibi olmaktadırlar. Bu da öğrencilere Uluslararası akreditasyon sağlamaktadır. İsterlerse Avrupa’da ki üniversitelere yatay geçiş yapabilmektedirler.

Hayallerinize giden yolda güvenle ilerlemek istiyorsunuz. Ancak ne yapacağınızı, nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız eğer Eurostar Yurtdışı eğitime gelin. Ukrayna Üniversiteleri hakkında bilgi sahibi olun.

Ukrayna Üniversiteleri hakkında bilgi alacağınız en doğru ve en güvenilir kurum olan Eurostar 20 yıllık tecrübesi ile sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir. Kafanızda hiç soru işareti bırakmayacak detayları öğrenmenizi sağlayacaktır.

Öğrenciler ayrıca kendileri ile ilgili doğru analizi sağlayacak profesyonel danışmanlarımız sayesinde kariyerlerini keşfedecektir. Öğrencilerimiz hedeflerini doğru şekilde belirledikten sonra kayıt aşamasına geçilecek; okul kabulü sağlanacak; oturum işlemleri ve üniversite kaydı için gerekli evrakları hazırlayacaklardır. Evraklarını eksiksiz hazırlayan öğrenciler kayıt aşamasını tamamladıktan sonra konaklama işlemleri ile ilgili işlemlere sıra gelecektir.

Öğrencinin alışmış olduğu yaşam standartları ve bütçesine göre öğrenciler konaklama yerlerini seçebileceklerdir. Ukrayna’da bir öğrencinin aylık gideri 300-400 USD arasında değişmektedir. Bu rakam öğrencinin yaşam standartlarına göre değişmektedir. Yurtdışı eğitim uzmanlarımız öğrencilerimiz ile görüşerek A’dan Z’ye bir bütçe planı çıkartmakta ve öğrenciye bütçesine göre seçenekler sunmaktadırlar.

Ukrayna Üniversiteleri hakkında bilgi almak ve lise diplomanız ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim ile iletişime geçin. Geleceğin altın anahtarı sizi bekliyor. Kariyerinizi ve geleceğinizi konuşmak için sizi ofisimize davet ediyoruz. Alacağınız profesyonel destek ile yurtdışında eğitim alarak dünyayı keşfetmeye hazır olun.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!