Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi Hukuk ve daha birçok bölümde eğitim için Ukrayna tercihiniz olmalı muhteşem hocaları ve eğitim fırsatları..

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Kurulduğu yıl olan 1847 itibariyle çeşitli isimlerle adlandırılan ama kalitesinden, eğitim anlayışından ödün vermeyen Odessa Ulusal Hukuk Akademisi yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği okulların başında geliyor. Ukrayna’nın en iyi üniversitesi unvanını 2000 yılında alan okul aynı zamanda Avrupa Üniversiteler Birliği üyesidir ve çok sayıda ödüle sahiptir. Hukuk okumak isteyen öğrencilere kapısını açan ve Kherson, Kirovohrad, Rih, Kryvyi, Mycolaiv gibi şehirlerde çalışma alanı olan okul geniş bir kütüphaneye, yüksek lisans departmanına ve sayısız spor, sanat faaliyetine sahiptir. Odessa Ulusal Hukuk Akademisi öğrencilerine bilimsel açıdan donanımlı, altyapı ve teknolojik açıdan sorunsuz bir eğitim verirken sosyal alanda da her türlü imkanı öğrencilerine sunmaktadır.

Türk öğrencilerin tercihinde ilk sıralarda yer alan Odessa Ulusal Hukuk Akademisi lisans eğitimi almak isteyen öğrencilere 1 yıl süren hazırlık programı sonrasında 4 yıllık lisans eğitimi şansı vermektedir. Ekonomik koşullara yabancı öğrencilere eğitim veren okul aynı zamanda Karadeniz bölgesinin en büyük limanlarına sahip, kültürel faaliyetlerde de popüler bir eğitim kurumudur. Tiyatro kulüpleri, dans eğitimleri de öğrencilik hayatının bir parçası haline geldiğinden, okul pek çok uluslararası festivale de katılmaktadır. Odessa Ulusal Hukuk Akademisi öğrencisi olmak, yurt dışında birinci sınıf kalitede bir öğrenim almak, sosyal ve kültürel açıdan kendini geliştirmek ve yabancı dil öğrenmek gibi pek çok avantaja da sahip olmak demektir.

Pek çok eğitim alanına sahip okulun 10 fakültesi bulunduğu gibi, Türk öğrenciler de herhangi bir seçme sınavına girmeden, istedikleri fakültenin, istedikleri bölümüne doğrudan kayıt yaptırabilmektedirler. Eğitimdeki başarısını dünyaya kanıtlamış olan Odessa Ulusal Hukuk Akademisi, öğrencilerin istedikleri bölümde okumalarını sağlayarak daha verimli olmalarına ve sevdikleri mesleği yapmalarına olanak sağladığından son derece popüler bir eğitim kurumudur. Öğrencilere hiçbir puan barajı veya sınav engeli olmadan doğrudan kayıt imkanı sunan okulun eğitim giderleri de Avrupa ülkelerine nazaran çok daha düşüktür. Odessa Hukuk Akademisi, lisans eğitimini bu alanda almak isteyen ve geleceğini iyi bir Hukukçu olarak sürdürmeyi planlayan gençlerin en çok tercih ettiği okulların başında gelmektedir.

Yurt dışında eğitim almak, geleceğini daha sağlam temeller üzerine kurmak ve tabi ki sevdiği meslek alanında çalışmak isteyen Türk öğrencilerin de rağbet ettiği, eğitim dışında sanat ve spor faaliyetleri ile de gündemden düşmeyen, pek çok fırsatı öğrencilerinin ayağına getiren Odessa Hukuk Akademisi ülkenin en saygın, en köklü okulları arasındadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde sorunsuz bir kayıt işlemi yapıldığı gibi, öğrencilerimizin her türlü sorunu profesyonel uzmanlar tarafından kısa sürede çözülmektedir. Nitellikli ve modern eğitimi, teknolojik alt yapısı ile her öğrencinin hayal ettiği eğitimi sunan okula başvuru yapmak ve kayıt işlemleri hakkında daha çok bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile temasa geçmek yeterli olacaktır.

Bölümler
  • İnsani ve ekonomik bilimler
  • Genel hukuk disiplinleri
  • İdari ve disiplin yasal
  • Ceza Hukuku
  • Sivil disiplinler

 

#odessahukuk #odessaüniversitelerihukuk #ukraynahukuk #ukraynadahukuk #ukraynadalisanstamamlama #ukraynalisanstamamlama #adaletdikeygeçiş #adaletlisanstamamlama #ukraynahukukeğitimi #hukukdikeygeçiş #türkçehukuk #türkçelisanstamamlama #türkçeadaletlisanstamamlama #yurtdışındahukuk #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!