Ukrayna Üniversitesi Başvurusu Ve Tarihi

Ukrayna Üniversitesi Başvurusu Ve Tarihi

Ukrayna Üniversitesi Başvurusu Ve Tarihi ; Ukrayna'da lisans ve yüksek lisans eğitimi için eğitim sistemi ve Ukrayna üniversitesi başvurusu

Ukrayna Üniversitesi Başvurusu Ve Tarihi

Ukrayna’da üniversite eğitimleriniz için acele edin, üniversiteli olma fırsatını ertelemeyin. Ukrayna Doğu Avrupa’da yer alan bir ülkedir. Türkiye’ye uzaklığı 1 saat 11 dakika uçuş mesafesindedir. Türkiye’den birçok öğrenci Ukrayna’da eğitim almakta ve başvurular her geçen gün kendisini 2’ye katlamaktadır.

Ukrayna Üniversiteleri için erken başvuru önem taşımaktadır. Üniversiteler uluslararası öğrenciler için her yıl belirli sayıda kontenjan ayırmaktadır. Bu kontenjanlar dâhilinde öğrenci alınabilmektedir. Ukrayna üniversitesi başvurusu ve tarihi ile ilgili olarak son derece özenli olunmalıdır. Öğrenciler YGS-LYS sınavlarına girmeden üniversite kabulü alabilmektedir.

Eğitimler Rusça, Ukraynaca, İngilizce olarak gerçekleşmektedir. Lise diplomanız ile Eurostar yurtdışı eğitime gelerek Ukrayna üniversitelerine Ukrayna üniversitesi başvurusu ve tarihi içerisinde kayıt yaptırabilirsiniz.

Ukrayna üniversitesi başvurusu ve tarihi haziran ayının ilk haftası başlamakta ve bazı zamanlarda aralık ayına kadar devam eder. Kontenjan üniversite tarafından belirlenmekte ve bu belirlemeler ile ilgili alınan kararlara göre hareket edilmektedir.

Hayatta ki en önemli seçimimiz kariyerimizdir. Kariyer değiştirmek hayatta insanı en çok zorlayacak konudur. Tüm emeklerinizi boşa harcamış ve sonucunu baştan öngöremeyeceğiniz yeni bir durumun içerisine sıfırdan başlayarak girmektir. Bu gibi olay ile karşılaşmamak için ilk başta sevdiğiniz işi yapmanız ve eğitimde bu alanda uzmanlaşmanız gerekmektedir. Meslek seçiminin önemi buradan gelir. Sırf puanınız yetti diye aklınızda bile olmayan bir bölümde eğitim almanız doğru olmaz.

Eurostar yurtdışı eğitim size kariyerinizi inşa etmeniz konusunda uzmanlar ile yardımcı olur. Hangi mesleği yapabileceğiniz ve isteklerinizi bir araya getirerek kariyerinizi belirleme adımlarınızda profesyonel analizler gerçekleştirir. Ukrayna’da tüm bölümler de eğitim olanağınız mevcuttur. Önemli olan sizin beklentilerinizi karşılayacak alanda eğitim almanızı sağlayabilmektir. Sevdiği işi yapanlar bu hayatta hiç çalışmamış sayılırlar.

Ukrayna Üniversiteleri Kayıt

Sizde Ukrayna üniversitesi başvurusu ve tarihi olan haziran ayının ilk haftasında uzmanlarımız ile beklemeden irtibata geçebilirsiniz. Uzmanlarımızın profesyonel desteklerinden kariyer günleri çerçevesinde yararlanabilirsiniz. Geleceğiniz sizin elinizde Ukrayna’da her bütçeye ve daha da önemlisi ideallerinize göre bir bölümde eğitim alabilirsiniz.

Ukrayna ülke olarak da ekonomik yaşam koşullarına sahiptir. Bu nedenle öğrencilerimiz tarafından ilgi gören ülkelerin başında gelmektedir. Aylık 350-400$ bir gider ile konaklama dahil masraflarınızı karşılamanız mümkündür. Üniversite de hazırlık eğitimi de görülmektedir. Böylece öğrenciler anadili gibi Rusça, Ukraynaca veya İngilizce öğrenerek kariyer hayatlarına birkaç adım daha önde başlayacaklardır.

Eurostar ile kariyer günlerini kaçırmayın ve Ukrayna’da eğitim fırsatını yakalayarak; geleceğinizi garanti altına alın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!