Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı

Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı

Denizlerin fatihi olmak isteyen, kaptan olup dünyayı gezmek isteyen herkes Ukrayna’ya davetlidir. Odessa Ukrayna’nın limanı ile ünlü bir şehridir. Burada yer alan odessa denizcilik akademisi de kariyerine denizlerde devam etmek isteyenler için oldukça önemlidir.

Ukrayna üniversiteleri gemi kaptanlığı eğitimine hazır mısın? Uzak yol gemi kaptanlığı eğitimi ile dünyada ismini duyurmuş bu üniversite sayesinde sen de özgürce gezeceksin. Hem dünyayı dolaşacak hem de her limanda yeni hatıralar biriktireceksin.

Hem ülkemizde hem de dünyada en çok sevilen ve en prestijli meslekler arasında sayılan bölümlerden biridir kaptanlık. Gittikleri her limana izlerini bırakır ve hayranlık uyandırırlar. Hem kazançları hem de sosyal olanakları açısından da son derece avantajlıdır. Kaptanlar iyi bir kariyer ile geleceklerini rahat bir şekilde geçirebilir; yaşam standartlarını yükseltebilirler. Unutulmaz anılar biriktirmek ve kariyerini kazançlı bir şekilde geliştirmek istiyorsan bu meslek tam sana göre. Herhangi bir sınav şartı aranmadan üniversitemizde eğitim alabilmektesiniz.

Ukrayna’da Uzak Yol Gemi Kaptanı Olun; Limandan Limana Tüm Dünyayı Keşfedin

Uzak yol gemi kaptanları 1. Kaptan 5000$ ile 10.000$ arasında maaş almaktadır. 2. Kaptan 3500$ ile 6000$ arasında maaş almaktadır. 3. Ve 4. Kaptanlarımızın maaşları ise 2250$ ile 3500$ arasında değişmektedir.

Ukrayna mavi bayrak ülkesidir. Bu nedenle mezunlar iş bulmakta sorunlarla karşılaşmazlar. Diplomaları Europass mavi diplomadır ve en ince detayına kadar mesleki eğitimlerini almaktadırlar. Kaliteli eğitimi uygun fiyatlara sağlamak mümkündür. Odessa denizcilik sağladığı avantajlarla en çok tercih edilen üniversitelerdendir.

Ukrayna üniversiteleri gemi kaptanlığı bölümünde üniversite uygulamalı eğitimler vermektedir. Geniş bir alt yapıya sahiptir ve öğrencileri okyanuslar ile en iyi şekilde başa çıkabilecekleri bir eğitim ile yetiştirmektedir.

Gemi kaptanlığı bölümüne ülkemizde ki lise mezunu öğrenciler kayıt yaptırabilirler. Ayrıca denizcilik alanında meslek yüksekokulu eğitimi almış kişiler de 1 yıl Rusça hazırlık okuyarak 3. Sınıftan eğitimlerine devam edebilirler. Böylece hem sene kaybı yaşamaz hem de uluslararası bir eğitim alarak kariyer basamaklarını tırmanabilirler.

Ukrayna üniversiteleri gemi kaptanlığı eğitimlerine katılabilmek için lise ya da MYO diplomanız ile Eurostar Yurtdışı eğitime gelerek kaydınızı yaptırmalısınız. Eurostar Yurtdışı eğitim 20 yıllık tecrübesi ile siz öğrencilerin yurtdışında eğitim almaları konusunda hizmet vermektedir. Öğrencilerin hedeflerine doğru yürümesini ve başarıya ulaşmalarında etkin rol oynamaktadır. Ukrayna Odessa denizcilik akademisi dahil olmak üzere tüm üniversitelerden kabul sağlayabilmektedir.

Eurostar Yurtdışı eğitim kariyer günlerine katılabilir; siz de uzak yol gemi kaptanlığı bölümü ile ilgili hedeflerinize hemen şimdi start verebilirsiniz.