Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi

Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi

Ukrayna eğitim görebileceğiniz bölümlerden bir tanesi olan ormancılık bölümü için Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi eğitim kalitesi yüksek..

Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi

Ormancılık ile ilgili eğitimler veren Ukrayna’nın en eski okullarından olan Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi standartları zorlayan bir kurumdur. Akademik kadrosunun genişliği, profesyonel ekipleri, eğitimdeki üstün başarısı ile her zaman ilgi çeken bir üniversite olan Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi pek çok farklı Yükseköğrenim Kurumu ile işbirliği yapmaktadır. Bilime önem verilen, her türlü bilimsel gelişmenin izlendiği okulda teoriye dayalı bir eğitim sunulmaktadır. Modern teknikleri kullanan okulun öğrencilerine aynı zamanda uygulamalı dersler vermesi de yetiştirdiği iş gücünün profesyonel olması manasına gelir.

Bugüne değin sayısız başarılı öğrenci yetiştirmiş olan Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi gençlerin bilim dışında sosyal olanakların da en iyisine sahip olmaları için destek vermektedir. Sayısız sosyal faaliyetin olması öğrencilerin kendilerine ait zamanları iyi değerlendirmelerine neden olmaktadır. Her öğrenci başka ülkelerden gelen gençlerle kolayca kaynaşabiliyor ve böylece pek çok kültüre tanıklık etme imkanı buluyor. Sosyalleşme imkanı içinde lisan konusunda pratik yapan gençler mezuniyetlerinde dil bilgilerinin faydasını da görüyorlar. Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi içinde masa tenisi ve jimnastik salonları, basketbol sahaları, futbol ve tenis gibi spor aktiviteleri olduğundan gençler dışarı çıkmadan da kampüste rahatlıkla zaman geçirebiliyorlar.

Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi öğrencileri aldıkları özel ve kaliteli eğitimin yanında kendilerini geliştirebilecekleri çok sayıda platform da bulmaktadırlar. Öğrenci kulüpleri hem aldıkları eğitimi test edebilecekleri, hem de sosyal anlamda gelişebilecekleri aktivitelerle doludur. Herhangi bir sınava girmeden dorudan lisans eğitimi içim başvurup, kayıt yaptırılan bir üniversitedir ve gençler eğer isterlerse eğitimleri boyunca okulun kendi yurtlarında konaklayabilirler. 2 ya da 3 kişilik odalarda kalınabildiği gibi, yurt ücretleri de oldukça düşüktür. Gerek harç parası, herek barınma, ulaşım veya yeme-içme masrafları olsun her açıdan gençler ailelerine yük olmadan eğitimlerini sürdürebilmektedirler.

Lisans eğitimlerinden önce Kiev Ormancılık Üniversitesi de hazırlık kursu vermektedir. Gençlerin yabancı dillerini geliştirebilmeleri için 1 yıl boyunca hazırlık eğitimlerini tamamlamış ve sonucunda başarıyla belgelerini almış olmaları gerekir. Hazırlığı bitirenler lisans eğitimlerine vakit kaybetmeden başlayabilirler. Avrupa’daki okullardan mezun olanlar gibi, gençler Kiev Ormancılık Üniversitesi mezunu olanlarda yabancı ülkelerde kolaylıkla iş bulabilmekte, diploma avantajlarını sonuna kadar kullanmaktadırlar.

Ormancılık konusunda teori ve pratik dersler gören gençler, yurt dışında sınava girmeden lisans eğitimi almanın, ucuz harç bedellerinin, farklı kültürlerle kaynaşmanın tadını çıkarabilmek, hayal ettikleri hayata başlangıç yapmak için üniversitesi tarafından yetkilendirilen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşmektedirler. Ukrayna’nın en önemli şehrinde bulunan, en saygın okullarından birinde siz de lise mezuniyet belgenizle başvuruda bulunabilir ve daha önce girdiğiniz herhangi bir sınava girmeden, taban puanları dert etmeden hangi bölümde istiyorsanız okuyabilirsiniz. Her ihtiyacınızda yanınızda olacak, sizden desteğini çekmeyecek olan Eurostar Yurtdışı Danışmanlık firması ile siz de mutlu bir hayata adım atabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!