İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

Ukrayna'da hem devlet hem de özel üniversitelerde eğitim fırsatları sizlere sağlanmaktadır. İvano Frankivsk Tıp Üniversitesi eğitim kaliteli.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde kaliteli bir tıp eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde en iyi şekilde tıp eğitimi almış olacaksınız. Dolayısı ile yapacağınız çalışmalarınızda elde edeceğiniz diplomalar ile beraber ülkemize geri döndüğünüzde yüksek öğretim kurumu dahilinde elde edeceğiniz diplomalarınızın geçerliliğinin denklik sistemi dahilinde uygulanmakta olduğunu belirtmeliyiz. Bu alanda kaliteli bir tıp eğitimi almak isterseniz öncelikli olarka 0212 244 66 00 numaralı telefon hattından alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak için Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelerek bu alanda gerek ukrayna’da eğitim için vize işlemlerinde gerek İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölümler dahilinde eğitim almanız mümkün olacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber öğrencilerimiz bologna eğitim sistemi ile beraber eğitim almaları sağlanmaktadır. İyi bir eğitim ile beraber kaliteli bir yaşam standartları sizi bekliyor olacaktır.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dillerinden birinin öğrenciler tarafından tercih etmeleri ile beraber bu dil ile beraber bir lisans eğitimi süreci başlatılmaktadır. Bu eğitim sisteminde öğrencimiz alacağı lisans eğitiminde eğer bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak kaliteli bir şekilde akıcı bir aksana sahip ise doğrudan lisans eğitimi sürecine başlatılmaktadır. Fakat eğer bu üç dilden en az biri ile ilgili olarak yeterli bilgiye sahip değil ise öğrencimiz bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sürecine tabii tutulmaktadır. Öğrencimiz hazırlık eğitimi süresinde yapacağı çalışmalarında ects kredi sistemi ile beraber en iyi şekilde çalışmalarını sürdürerek bir üst sınıfa geçmeye hak kazandığında yine bologna eğitim sistemi dahilinde aşağıdaki bölümlerden birinde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz.

  • Tıp
  • Pediatri
  • Diş Hekimliği
  • Eczacılık
  • Hemşirelik
  • Diş Teknisyenliği

Bu alanda kaliteli bir eğitim sürecine tabi tutulacaksınız dolayısı ile bologna eğitim sistemi dahilinde en iyi şekilde çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabileceksiniz. Elde edeceğiniz bilgiler doğrultusunda iyi bir gelecek için temellerinizi üniversite eğitimi ile beraber hazırlamış olacaksınız.

Bologna eğitim süreci itibari ile beraber öğrencileri sadece pasif bir alıcı olarak görmekten ya da öğretmenleri ise sadece bir verici olarak görmekten ziyade bu sistem dahilinde öğretmen ve öğrenciler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamakta olan sistem ile beraber kaliteli bir eğitim süreci sizleri bekliyor olacaktır. Dolayısı ile bu eğitim sistemi ile beraber öğrencilerin araştımacı bir kişilik kazanmaları temel hedefler arasında görülmektedir. Bologna eğitim sistemi ile beraber öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını tercih ederek öğretim görevlisi olan öğretmene sunmaları dahilinde öğrenciler arasında gerekli araştırma çalışmaları başlayacaktır.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Eurostar

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi bünyesinde kaliteli bir eğitim sürecinde sizde eğitim almak isterseniz yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeleri ile beraber alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız bu alanda sizlere karşılıklı yapılacak olan sözleşmeler dahilinde yardımcı olacaktır. Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefonu olan 0212 244 66 00 numaralı telefon hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu alanda gerekli çalışmların yapılmasında sizden istenmekte olan belgelerin teminatını ne kadar kısa süre içerisinde gerçekleştirirseniz o kadar hızlı bir şekilde sonuçlara ulaşma imkanına sahip olabileceksiniz. Dolayısı ile ekibimiz İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde tercih ettiğiniz bölümde eğitim görmeniz için kayıt işlemlerini en kısa süre içinde gerçekleştirmektedir.
Bologna eğitim sistemi ile beraber yurt dışında kaliteli bir tıp eğitimi alarak geleceğiniz için yatırım yapmak kesinlikle mantıklı olacaktır. Üstelik üniversite sınav stresini yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezine gelerek konu ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmada sizden ne gibi belgeler isteneceği detaylı bir şekidle anlatılacaktır.

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefon numarası olan 0212 244 66 00 numaralı hattından alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımız size bu alanda en hızlı ve en gerçekçi çözümleri sunacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber bologna eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir tıp eğitimi sizi bekliyor olacaktır. Yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir eğitim sürecine tabii tutularak araştırmacı bir kişilik kazancaksınız. Bunun yanı sıra yapacağınız bilimsel araştırmalar ile beraber ekip çalışması, projelendirme ve uygulama çalışmalarının yanı sıra sunum çalışmaları ile beraber ileriye yönelik bir takım hazırlıklara üniversite döneminde başlayacaksınız.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alarak geleceğiniz için çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal yaşam statülerinde iyi, rahat bir yaşam hazırlamak için ya da saygın bir çevrede aranan bir doktor olmak için ya da iyi bir diş hekimi, iyi bir pediatrist ya da eczacı olmak için öncelikle Ukrayna’da yer alan İvano Frankivsitip Tıp Universitesi dahilinde iyi bir eğitim görmeye hazırsanız üniversitemizi tanıtmaya geçebiliriz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Eğitim

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde bir çok ülkeden gelmiş olan yabancı öğrenciler ve Ukrayna’nın yerlisi olan bir çok öğrenci bir arada tıp eğitimi görmektedir. Ukraynayı biliyoruz ki ülkemizin Karadeniz tarafından komşusudur. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın Güney Batı kesimlerinde yer almaktadır. Bu alanda kaliteli bir tıp eğitimi vermekte olan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en prestijli tıp eğitimi veren köklü kuruluşlarından biri olarak bilinmektedir.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olmak üzere bu üç dildenden bir tanesini öğrencilerin yapacakları tercihler doğrultusunda uygulanacak olduğunu belirtmizde fayda olacaktır. Bu alanda yapılacak lisans eğitmi çalışmalarında öğrenciler için gerekli olan şey bu üç dilden en az birini ileri derecede akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilmeleri istenmektedir.

Eğer bu üç dilden birini bilmiyorsanız sizi bir yıl sürecek olan bir hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Hazırlık eğitimi süresince kaliteli bir şekilde yabancı dil eğitimi verilecek ve ects kredi sistemi ile beraber bologna eğitim sistemi uygulanmakta olan bu hazırlık eğitimi süresince başarılı olduğunuz takdirde lisans eğitimi almak için bir üst sınıfa geçeceksiniz. Yılda iki kez öğretim görevlisi tarafından kullanılmakta olan kanaat notu sistemi dahilinde lisans eğitimi süreciniz başlayacaktır.

Lisans eğitimi sürecinde ise üniversite dahilinde gerek araştırmalar yaparak gerek bu alanda çalışmalarınızı sürdürerek kaliteli bir şekilde bilgi edinemeniz sağlanacaktır. İleri düzeyde yabancı dile sahip olacağınız bu eğitim hayatınız boyunca İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomanızın ülkemizde geçerliliğini korumakta olan yüksek öğretim kurumu yani yök ile aralarındaki denklikten dolayı alacağınız diplomalar ülkemiz sınırları içerisinde her alanda geçerlilik sahibi olacaktır.

Sizde bu alanda çalışmalarınızı en iyi şekilde sürdürerek dilerseniz kendi polikliniğinizi açabileceksiniz dilerseniz sağlık bakanlığına bağlı bir kuruluşta görevinizi yapabileceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!