Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Kocaeli

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Kocaeli

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Kocaeli ; Ukrayna'da eğitim görmek için hangi bölümü tercih edeceğiniz ve ne şekilde destek alabileceğinizi..

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Kocaeli

Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Kocaeli sizler için en iyisini yapıyor. Sizde yurtdışında eğitim almak ve yepyeni bir ülkede yeni bir hayata başlamak istemez misiniz? Avrupa kültürü içerisinde Avrupa birliği eğitimi ile eş değer kalitede üniversitelerde okuyacaksınız.

Tıp fakültesinde eğitim almak istiyor fakat sıralamaları bir türlü yakalayamıyor musunuz? Biyoloji de iyi matematikte kötü müsünüz? Sınav kaygısı mı yaşıyorsunuz. Peki, vaz mı geçeceksiniz tıp eğitiminizden. Elbette hayır. Ukrayna’da ki Tıp Fakültelerinde giriş, eleme sınavları olmadan uluslararası öğrenci statüsünde eğitim alabileceksiniz.

Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Kocaeli öğrencileri lise diplomaları ile sizlerin kaydını gerçekleştirmekte ve Ukrayna’da hedeflerinize doğru gideceğiniz üniversitede kabul sağlamaktadır. Eurostar 20 yıllık tecrübesi ile sizin hedef, beklentilerinize ve bütçenize en uygun üniversite seçeneklerini sunacaktır. Siz de bu seçeneklerden dilediğinizi seçebileceksiniz. Ukrayna’da eğitimler Rusça, İngilizce, Ukraynacadır. Dil 1 yıllık hazırlık sınıfında öğrenilmekte ve 1. Sınıfa öyle devam edilmektedir. Dil öğrenmek son derece keyifli bir süreçtir. Ülkeye adaptasyonu sağlar, üniversite eğitimine alıştıracak şekilde bir başlangıç yaparsınız. Ülkede ki güzellikleri keşfedeceğiniz ve yeni arkadaşlıklar edineceğiniz bir yıl geçirirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri İle Artık Üniversite Hayal Değil Gerçek

Ukrayna’da tüm bölümlerde eğitim alabilirsiniz sağlıktan güzel sanatlara birçok fakülte ve bölüm yer almaktadır. Öğrenciler diledikleri bölümde eğitim alabilmektedirler. Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Kocaeli Önlisans mezunlarına da eğitimlerini tamamlatıyor. 1 yıl hazırlık eğitimi aldıktan sonra 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunları eğitimlerini tamamlama şansı elde etmektedirler. DGS sınavları gerekmeyen üniversitelerde 3. Sınıftan eğitimlerinde devam edebilmektedirler.

Yurtdışı eğitimler geleceğini daha iyi standartlarda yaşamak isteyen öğrenciler için idealdir. Diplomalar Türkiye’de tanınmaktadır. Daha da önemlisi Europass mavi diploma vermesidir. Öğrenciler bu mavi diploma ile Avrupa ülkelerinde çalışabilmektedirler.

Ayrıca Ukrayna Üniversitelerinde eğitim alan öğrenciler Avrupa’da ki üniversitelere geçişte yapabilmektedirler. Türkiye’de de yatay geçiş koşullarını sağlayan öğrenciler bu yatay geçişi de gerçekleştirebilirler.

Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Kocaeli ile görüşerek siz de eğitiminize farklı bir yön verebilir; hayalini kurduğunuz mesleğin eğitimini alabilirsiniz. Profesyonel danışmanlarımız size ve bütçenize en uygun üniversiteyi belirlemede sizlere yardımcı olacak ve ülke ile ilgili tüm detaylı bilgileri sizinle paylaşacaktır. Öğrenciler seçimlerini yaptıktan sonra kendilerinden istenen evrakları hazırlayarak Eurostar danışmanlarına teslim edeceklerdir. Eurostar danışmanları Ukrayna okul kabul davetiyesini alacak ve oturum işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak ve için Ukrayna öğrencilerimizden biri olmak için bize ulaşın. Hemen harekete geçin ve üniversite amfilerinde ki yerinizi ayırtın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!