donetsk avrupa üniversitesi

Donetsk Avrupa Üniversitesi

Ukrayna'da eğitim alabileceğiniz üniversiteler arasında Donetsk Avrupa Üniversitesi yer almaktadır. Eğitim başarısı kanıtlanmış bu üniversite de..

Donetsk Avrupa Üniversitesi

Donetsk Avrupa Üniversitesi eğitim öğretim hayatına 1930 yılında başlamış ve o günden bu yana eğitiminin kalitesini, başarı grafiğini daima artırarak günümüze kadar gelmiştir. Bu zaman zarfı içinde gösterdiği değişim çağı yakalamasına yardımcı olmuş, gençlere en iyi, en kaliteli hizmeti, eğitimi verebilmek için daima kendisini geliştirmiştir. Akademik kadrosuna dikkat eden ve çok iyi profesörler, uzmanlarla çalışan okul aynı zamanda ülkenin en seçkin eğitim kurumlarının da başında gelmektedir. Avrupa’nın parlayan, geleceği umut saçan bir okulu olma unvanı da vardır. Ukrayna’da yüksek öğrenim denildiğinde Donetsk Avrupa Üniversitesi akla gelen ilk isimler arasındadır. Her yıl ününe ün katan sayısız öğrenciyi mezun etmekte, aynı oranda öğrenci kabul etmektedir.

Popülerliği ve başarısı nedeniyle her ülkeden öğrencinin okumak için başvurduğu Donetsk Avrupa Üniversitesi gençleri pek çok branşta eğitip, uzmanlaştırarak ve bilimsel bilgilerle donatarak mezun etmekte, onları hayata hazırlamaktadır. Sınav koşulu olmayan okul, gençlerin hayallerini engellememekte, tam aksine, onların yeteneklerini ortaya çıkaracak eğitimler vermektedir. Sınavsız, puansız bir başvuru, kayıt süreci olan okulun tek şartı 25 yaş altında olmak ve sağlık raporu sunmaktadır. Bu iki koşulun dışında öğrencilerin lise veya dengi okul mezunu olmaları bu üstün eğitimi alabilmeleri için yeterlidir.

Eğitim kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Donetsk Avrupa Üniversitesi Ukrayna ile sınırlı kalmayıp dünyanın her yerinden gelen öğrencileri de bünyesine katmakta, onları mezun ederek ününü her yerde duyurmaya devam etmektedir. Toplam 40 farklı ülkeden öğrenci okumaktadır. 4.seviye akreditasyon uygulamasına yönelik eğitim veren okulun akademik kadrosuna bakıldığında akademisyenlerin kendi alanları üzerine pek çok bilimsel yayına sahip olduğu ve başarılarından dolayı ödüllendirildiklerini görmek de mümkün. Her eğitmen, öğrencilerin eğitim aldıkları branşa yoğunlaşmasını ve geleceğine odaklanmasını sağlamaktadır. Verilen eğitimler gençlerin iş hayatında donanımlı kişiler olmaları ve elbette en iyi koşullarda mesleklerini sürdürmelerini sağlamayı hedeflemektedir.

Türk öğrencilerin de hayalini kurduğu bir üniversite olan Donetsk Avrupa Üniversitesi için başvuru tarihleri oldukça yoğun geçmekte ve okul kontenjanları kısa sürede sona ermektedir. Başvuru ve kayıt işlemlerinin sekteye uğramaması için öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçerek tüm işlemlerini en güvenilir, en hızlı şekilde yerine getirmektedir. Eğitim hayatlarında karşılaşacakları her sorunda Eurostar Danışmanları gençlerin yanında olmaktadır.

Konforlu ve alt yapısı sağlam yurtlarda kalabilir yahut ekonominizi zorlamayacak evlerde kirada oturabilirsiniz. Donetsk Avrupa Üniversitesi harç bedelleri çok cüzi olduğundan sosyal hayatınıza da para ve vakit ayırabilirsiniz. Şehir hayatının da ucuz olması sayesinde hem eğitim, hem de öğrencilik hayatı açısından son derece şanslı olacaksınız. Dünyanın pek çok ülkesinde geçerliliği olan bir diplomanız olacak, aldığınız yabancı dil eğitimleri sayesinde mesleğinize başlarken diğerlerine oranla bir adım önde olacaksınız. Daha fazlasına sahip olabileceğiniz bu şansı kaçırmamak için Eurostar ile görüşebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!