Ukrayna’da Gemi Kaptanlığı Eğitimi

Ukrayna’da Gemi Kaptanlığı Eğitimi

Ukrayna’da Gemi Kaptanlığı Eğitimi ; Gemi kaptanlığı ve denizcilik bölümlerinde eğitim görmek istiyorsanız Türkiye'deki sınav stresini yaşamak zorunda değilsiniz.

Ukrayna’da Gemi Kaptanlığı Eğitimi

Deniz tutkusu olan herkesin bunu mesleğe dönüştürmesi için Ukrayna’da Kaptanlık eğitimi ile tanışmaları gerekmektedir. Ukrayna’nın Odessa şehrinde yer alan Odessa Denizcilik akademisi geleceğin kaptanlarını yetiştirmektedir.

Gemi kaptanlığı revaçta mesleklerden biridir. Çünkü gemi kaptanlarının hem iş bulma sorunları yoktur hem de maaşları oldukça yüksektir. Öteden beri kaptanlık en karizmatik mesleklerden biridir. Öğrenciler bu mesleğin eğitimini Ukrayna’da alabilmektedirler. Odessa Denizcilik Akademisi uygulama ağırlıklı bir eğitim olanağı sunmaktadır. Öğrencilerin her türlü tatbikatı yapacakları teçhizat burada yer almaktadır. Uluslararası arenada geçerli bir diploma olanağı sunmaktadır. Bologna sürecine dahil olan Ukrayna Europass mavi diploma vermektedir. Öğrenciler Rusça, Ukraynaca ve İngilizce eğitim alabilmektedirler.

Ukrayna’da gemi kaptanlığı için herhangi bir sınava tabi olmak gerekmemektedir. Öğrenciler YGS-LYS’ye girmelerine gerek kalmadan gelip kayıtlarını yaptırabilirler. Ukrayna mavi bayraklı bir ülkedir. Denizleri ve denizcilik faaliyetleri ile de dikkat çekmektedir. Bu sebepten yoğun bir şekilde uluslararası öğrenci almaktadır. Eğitimler 1 yıl hazırlık 4 yıl lisans olmak üzere 5 yıl sürmektedir. Odessa Denizcilik Akademisinin diploması Türkiye tarafından da tanınmaktadır.

Gemi Kaptanlığı Eğitimi

Kaptanlık dünyada kazancı en iyi olan mesleklerden bir tanesidir. Hem dünyayı dolaşır hem de oldukça iyi maaş alırsınız. Kaptanların maaşlarına bir göz atarsak en yüksek geliri 1. Kaptanın elde ettiğini görürüz. Kaptanların maaşları 5000$ ile 10.000$ arasında değişmektedir. Deniz sizin için de bir tutku ise ve geleceğinizi garanti altına alacağınız bir mesleğiniz olsun istiyorsanız gemi kaptanlığı en doğru seçim olacaktır.

Lise diplomanız ile ya da ilgili alanda meslek yükse okulu diplomanız ile kayıt yaptırabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı eğitim sizlerin okula kabulünüzü sağlamakta ve Ukrayna’da eğitim fırsatı sunmaktadır. Tecrübesi ve profesyonel, kurumsal danışmanlık anlayışı ile hareket ederek sizleri deniz tutkunuz ile bir araya getirmekte ve Ukrayna’da gemi kaptanlığı eğitiminizi başlatmanızda önemli rol oynamaktadır.

Ukrayna yaşam koşulları açısından da ekonomik bir ülkedir. Bu nedenle öğrenciler bu ülkede eğitim almayı tercih etmektedir. Ukrayna para birimi Grivna’dır. 1 TL 7 Grivna’dır. Öğrencilerimiz burada ayda 350-400$’a konaklama, yeme içme, cep harçlığı olmak üzere rahatlıkla geçimlerini sağlayabilmektedirler.

Gelin Eurostar Yurtdışı eğitime içinizde ki bitmek bilmeyen deniz tutkusu ile hemen tanışın ve hedefleriniz doğrultusunda sağlam adımlar ile ilerleyeceğiniz bir dünya kurun. Kaptanlar özgür ruhludurlar. Siz de limandan limana özgürce seyrüsefer gerçekleştirin. Kendinize yepyeni maceralar yaratın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!