Ukrayna eğitim danışmanlığı Yalova

Ukrayna eğitim danışmanlığı Yalova

Ukrayna eğitim danışmanlığı Yalova ; Yurtdışına gitmek isteyen onlarca öğrenci gibi siz de bu konuda kararınızı verdiyseniz Ukrayna ....

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova

Yalovalılar Ukrayna’da üniversite eğitimleri ile hedefledikleri mesleğe sahip oluyorlar. Yurtdışı eğitimi en çok tercih edenler arasında yer alan Yalovalılar, Ukrayna’da eğitimin avantajlarından yararlanıyor.

Ukrayna eğitim danışmanlığı Yalova ilinde ki öğrenciler herhangi bir sınava girmeden lise diplomaları ile yurtdışında eğitim almak üzere bize başvuruyor. İster lise son sınıf öğrencisi olun; ister mezun yılın 12 ayı kayıt yaptırma şansına sahipsiniz. Eurostar yurtdışı eğitimin uzman kariyer danışmanları ile görüşerek; geleceğinize bir yol çizebilirsiniz. Yetenekleriniz ve istekleriniz doğrultusunda dilediğiniz bölümü seçebilirsiniz. Meslek seçimi şakaya gelmez. Bizler hayatımızın en büyük bölümünü işimiz ile geçiririz. Bu nedenle sevebileceğimiz, çalışırken hiç çalışmıyor, eğleniyor hissedeceğimiz mesleği seçmemiz gerekiyor. İşte bu noktada uzmanlarımız sizi analiz ediyor ve en doğru seçimi yapmanızı sağlıyor.

Yalova İçin Ukrayna’da Üniversite Vakti

Öğrenciler Ukrayna üniversitelerinde hayallerini gerçeğe çevirecek olan üniversite eğitimini alıyor. Öğrenci ülkemizde Tıp eğitimi almak istediğinde belirli bir sıralamayı yakalaması önem taşıyor. Bu sıralamayı yakalayamayan öğrenci Ukrayna’yı tercih ediyor. Ukrayna’da YGS-LYS olmadan eğitimin başlayabiliyor. Ukrayna’da hemen her şehirde Tıp Fakültesi bulunuyor. Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dillerinden birini seçerek Tıp eğitimine başlayabiliyorsunuz.

Ukrayna’da uygulama ağırlıklı eğitimler sayesinde çok daha iyi şartlarda ve rakiplerinizden daha tecrübeli olarak iş hayatınıza başlama şansına sahip oluyorsunuz. Tıp fakülteleri ve diğer diş hekimliği, fizik tedavi, eczacılık gibi bölümlerde de aynı şey geçerli. Tecrübelerinizi arttırmak için Avrupa Birliğinde yer alan ülkeler dahil dünyanın birçok yerinde Erasmus ve staj olanaklarından yararlanabiliyorsunuz.

Ukrayna’da tüm fakülte ve bölümler yer almaktadır. Öğrenciler mühendislik bölümlerini de tercih edebilmekte ve yine ileri teknoloji, atölye ve uygulama alanları, alanlarında yıllarını vermiş akademisyenler gibi birçok avantaja sahip olabilmektedirler. Ukrayna eğitim danışmanlığı Yalova ilinde yaşayan önlisans mezunları da burada kendi alanlarında lisans tamamlama yapabilmektedirler.

Öğrenciler dgs sınavına girmek zorunda değildirler. 1 yıl seçtikleri dilde hazırlık eğitimi aldıktan sonra 3. Sınıftan eğitimlerine devam edebilmektedirler. Bu nedenle Ukrayna eğitim danışmanlığı Yalova önlisans öğrencilerinin tercihlerinde ilk sırada yer almaktadır.

Ukrayna’da yaşam koşulları da son derece uygundur. Öğrenciler aylık 350-400$ ile konaklama, yeme içme gibi tüm giderlerini karşılayabilmektedirler. Ayrıca eğitimlerin yıllık harç ücretleri açısından da diğer ülkelere göre ekonomiktir.

Hedefinize ulaşabilmek ve hayata erken atılabilmek için Eurostar Yurtdışı Eğitime başvurun; Ukrayna’da ki üniversitelere kayıtlarınızı gerçekleştirin. Siz de daha iyi bir geleceğe daha yüksek yaşam standartlarına sahip olun.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!