Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Edirne

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Edirne

Ukrayna'da eğitim görmek sizler için birçok avantaj sağlıyor. Ukrayna eğitim danışmanlığı Edirne bürosu danışmanları ile irtibat kurarak..

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Edirne

Edirne yurtdışı eğitimde en aktif şehirlerimizden biridir. Öğrenciler büyük oranda yurtdışı eğitimi tercih etmektedirler. Ukrayna Doğu Avrupa’da yer alan bir ülkedir. Türkiye’ye uçuş mesafesi olarak ortalama 80 dakikadır ve bu nedenle tercih edilmektedir.

Ukrayna hem yıllık harç ücretleri hem de yaşam koşulları açısından diğer ülkelerden çok daha uygun maliyettedir. Bu da Ukrayna tercih edenler için önemli bir avantajdır. Yıllık eğitim harç ücretleri üniversitenin bulunduğu şehre, eğitim görülen yabancı dile ve üniversitenin devlet ya da özel olup olmamasına bağlı olarak değişmektedir.

Ukrayna eğitim danışmanlığı Edirne ilinden gelen öğrenciler için son derece avantajlıdır. Öğrenciler lise ya da önlisans diplomaları ile üniversite eğitimi alabilmektedirler. Üniversite öğrencileri 1 yıllık dil eğitiminin ardından lisans eğitimlerine ya da lisans tamamlama eğitimlerine başvuruda bulunmaktadırlar. Son yıllarda çok farklı seçeneklerde bölüm tercihleri oluşmuştur. Pilotluk, uzak yol gemi kaptanlığı, tıp, diş hekimliği, fizik tedavi, hemşirelik, inşaat mühendisliği, mimarlık, uçak mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, psikoloji gibi alanlar öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Ukrayna köklü üniversiteleri ve eğitim kalitesi ile Avrupa tarafından eş değer eğitim olarak kabul edilmektedir. Üniversiteler uluslararası akreditasyona sahiptir ve bu sayede Avrupa ülkelerine yatay geçiş yapabilmektedirler. Eurostar Ukrayna eğitim danışmanlığı Edirne sadece lise ve önlisans diploması ile öğrenci kaydı gerçekleştirmektedir. Öğrenciler YGS-LYS sınavına ya da tamamlama öğrencileri DGS sınavına girmek zorunda değillerdir.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı

Ukrayna Üniversiteleri mezunları Europass Mavi Diploma ile diplomaları sayesinde Avrupa’da daha yüksek standartlarda çalışma olanağına sahip olacaklardır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları alanlarında profesyonel uzmanlardan oluşmaktadır. Öğrenciler başvuru yaptıklarında beklentileri ve bütçesi doğrultusunda analiz yapar ve öğrenciyi en doğru üniversiteye yönlendirirler. Böylece öğrenci Ukrayna’da hem maddi hem de manevi zorluklar yaşamadan rahatça eğitimini tamamlar.

Ukrayna eğitim danışmanlığı Edirne öğrencileri için yüksek lisans ve doktora olanakları açısından da avantajlar sağlamaktadır. Lisans mezunları bir üst eğitim için başvurularını ALES sınavına gerek kalmadan yapabilirler. Yurtdışında birçok bölümde yüksek lisans programları öğrencilerimizi direk kabul etmektedir.

Hedeflerinize hızla ulaşabilmek ve daha iyi bir kariyer fırsatına sahip olabilmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim ile kayıt yaptırabilir; hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yılın 12 ayı kariyer planlaması ve kayıt olanakları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yurtdışı eğitim ile yaşam kalitenizi arttırabilecek imkanları yaratabilirsiniz. Hemen karar verin ve bizlerle iletişime geçin; birlikte geleceğinizi planlayalım.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!