Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya

Ukrayna'da eğitim görebilmek için gerekli olan şartlar konusunda Ukrayna eğitim danışmanlığı Antalya ofisi sizlere yardımcı olacaktır.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya

Siz Antalyalıları Ukrayna’da üniversite okumaya davet ediyoruz. Ukrayna Üniversitelerinde eğitim almak artık çok kolay. Lise diplomanız ile ya da Yüksekokul diplomanız ile Eurostar Yurtdışı Eğitime başvurun hayallerinizde ki mesleğe sahip olun.

Sınav kaygısı mı yaşıyorsunuz, farklı ülkeleri mi keşfetmek istiyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz. Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya ile hayallerinizin ulaşamadığı yerlere gidebilme özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya tüm öğrencileri üniversite amfilerine oturtuyor. Üstelik istediği bölümü seçme şansına sahip olarak. Düz lise, meslek lisesi, ticaret lisesi, imam hatip lisesi, açık lise, akşam lisesi gibi farklılıklar, ayrıştırmalar olmadan öğrenciler Ukrayna’da eğitim alma şansına sahip olmaktadırlar.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalyalı Öğrencilerle Buluşuyor

Ukrayna tam bir öğrenci ülkesidir. Yüzün üzerinde üniversite mevcuttur. Her şehirde on üzerinde üniversite bulunmaktadır. Üniversiteler çok kapsamlı fakültelere sahiptirler. Diğer ülkelerde yer alan üniversitelere göre geniş kampüs alanları ile size öğrencilik keyfini yaşatabilmektedir. 1930’lu yıllardan bu yana ayakta kalmış birçok köklü üniversite mevcuttur. Tecrübeli akademisyenler tarafından öğrenciler eğitilmektedirler. Eğitimler uygulama ağırlıklıdır. Öğrenciler 240 kredi almaktadır. Laboratuvarları ve eğitim teknolojileri ile Avrupa Birliği ile eşdeğer eğitim düzeyine sahip olarak kabul edilmektedir. Europass mavi diploma vermektedir. Diploması Avrupa ülkelerinde geçerlidir.

Öğrenciler burada aldıkları eğitimle kariyerlerinde hızla yükselmektedirler. Eğitimler Ukraynaca, Rusça ve İngilizcedir. Kendilerine ana dil seviyesinde bir kazanım sağlamakta olan öğrencilerimiz mesleki olarak daha yüksek mevkilere rakiplerine göre daha hızlı bir şekilde ulaşmaktadırlar. Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya öğrencilerinin Ukrayna’da alacakları diplomalar ayrıca ülkemizde de tanınmaktadırlar. Yurtdışında eğitim almış ve ana dil seviyesinde Rusça ya da İngilizce konuşabilen öğrenciler daha yüksek maaşlarla işe başlamaktadırlar.

Tecrübelerini ve pratikliklerini de gelişmiş olarak kabul ettiğimiz mezunlarımız başarıya daha hızlı ulaşmakta ve iş hayatına daha seri bir şekilde dahil olmaktadırlar. Öğrenciler yüksek yaşam standartlarına işlerinde ki başarıları ve eğitim donanımları ile ulaşmaktadırlar.

Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya ile öğrenciler kayıt işlemlerini gerçekleştirmekte ve üniversite kabullerini hızla alabilmektedirler. Adaylar bize yılın 12 ayı başvuruda bulunabilmekte ve öğrencilik yaşamlarının ilk adımlarını atabilmektedirler. Bütçe ve beklentileri doğrultusunda uzman danışmanlarımız tarafından sunulan üniversitelerden birini tercih ederek en uygun eğitimi alabilme şansını yakalarlar.

Lise ya da önlisans diplomalarınız ile hemen başvurunuzu gerçekleştirin ve hayalleriniz hedefleriniz olsun. Hedefleriniz de hayatınızı güzelleştirsin. Ukrayna’da üniversite eğitimi başvurularını kaçırmayın. Bizi detaylı bilgi için arayın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!