Ukrayna Eğitim Bölümleri

Ukrayna Eğitim Bölümleri

Ukrayna eğitim bölümleri ile hayallerinizin ülkesi olmaya devam edecektir. Ukrayna’da eğitim görmek isteyen tüm öğrenciler için her bölümde..

Ukrayna Eğitim Bölümleri

Ukrayna’da üniversite eğitimi için son yıllarda büyük oranda başvuru gerçekleşmektedir. Türkiye’ye ye olan yakınlığı ve misafirperverliği ile öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Öğrenciler Ukrayna’da birçok bölümde eğitim alabilmektedirler. Üstelik üniversiteler herhangi bir giriş sınavı uygulamamaktadır. Öğrencilerimiz lise diplomaları ile lisans eğitimine katılım sağlayabilmektedirler.

Ukrayna eğitim bölümleri açısından son derece zengindir. Köklü üniversiteleri mevcuttur. Ve tam bir üniversite cennetidir. Her şehirde üniversite yer almakta ve şehirlerinden bazılarında ki üniversite sayısı 20’yi bulmaktadır. Eğitime önem veren Ukraynalılar öğrencilere karşı da son derece sevecen ve eşit davranmaktadır. Genel Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Denizcilik, Havacılık, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği ve Fen fakülteleri oldukça rağbet görmektedir. Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Hemşirelik, Uçak Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Bilgi Teknolojisi, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Mimarlık ve Planlama en çok tercih edilen bölümler arasında yer almaktadır.

Ukrayna’da Hangi Bölümlerde Eğitim Alabiliriz?

Ukrayna eğitim bölümleri arasında Lazer Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği, Radyo Mühendisliği ve Telekomünikasyon, Denizcilik, Kaptanlık, Turizm, Otel Yönetimi, Sivil Havacılık, Pilot, Gıda Teknolojileri, Jeoloji, Tarım, Hukuk, İşletme, Pedagoji, İş ve Finans, Ekonomi ve Yönetim Bilimleri yer almaktadır.

Ukrayna eğitim bölümleri açısından oldukça zengindir. Görüldüğü gibi birçok farklı tercih yer almaktadır. Tek yapman gereken hedefini belirlemek ve o hedef doğrultusunda ilerlemektir. Bu bölümlerde eğitim almak için de lise diplomanız ile Eurostar Yurtdışı Eğitime başvuru yapılabilmektedir. Eurostar Yurtdışı eğitim yılların tecrübesi ile öğrencilere danışmanlık veren bir kurumdur. Öğrenciler yurtdışında eğitim alabilmek için profesyonel uzmanların yardımına ve rehberliğine mutlaka ihtiyaç duyarlar.

Eurostar yurtdışı eğitim öğrencilerin Ukrayna eğitim bölümleri kayıt işlemlerini gerçekleştirir ve öğrencinin okul başvuru davetiyelerini alır, oturum işlemlerini gerçekleştirir. Öğrenciye düşen sadece kendisinden istenen evrakları hazırlaması ve eksiksiz olarak teslim etmesidir.

Geleceğine ve kariyerine Ukrayna’da yön verebilir; hayal ettiğin hayata sahip olabilirsin. Ayrıca 2 yıllık meslek yüksekokulu öğrencileri içinde lisans tamamlama olanağı mevcuttur. Öğrenciler eğitime 3. Sınıftan başlayabilir; almış oldukları 2 yıllık eğitimi burada tamamlayabilirler. Ukrayna’da eğitim Rusça olarak gerçekleşmektedir. Ukraynaca ve İngilizce eğitimler de mevcuttur. Lisans ve lisans tamamlama öğrencileri 1 yıl hazırlık eğitimi almaktadırlar.

Ukrayna’da yıllık harç ücretleri de son derece uygundur. Üniversitenin olduğu şehre, bölüme ve hangi dilde eğitim aldığınıza göre değişmekle beraber 2500$’dan başlamaktadır. Sizde hemen kayıt olun ve eğitiminiz için ilk adımı bizlerle atın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!