Ukranya’da Üniversite Eğitimi Alacakların Davetiyelerini Alıyoruz

Ukranya’da Üniversite Eğitimi

Ukranya’da Üniversite Eğitimi Alacakların Davetiyelerini Alıyoruz ; Ukrayna'da eğitim fırsatını sağlayan Eurostar Ukrayna'da üniversite ....

Ukranya’da Üniversite Eğitimi Alacakların Davetiyelerini Alıyoruz

Ukrayna üniversitelerinde lisans eğitimi için okul kabulünüzü hemen sağlıyoruz. Ukrayna tam bir üniversite cennetidir. Hemen her şehirde 20’nin üzerinde üniversite bulunmaktadır. Türkiye’de olan tüm bölümlerin mevcut olmasının yanı sıra Türkiye’de olmayan Laser Mühendisliği gibi farklı bölümler de yer almaktadır.

Ukrayna üniversiteleri Türkiye tarafından tanınmaktadır. Ayrıca burada eğitim alan öğrencileri Europass mavi diplomaya da sahip olmaktadırlar. Bu diploma Avrupa ülkelerinde geçerlidir. Avrupa’da 1. Kalite sayılan bir diploma özelliği taşımaktadır. Ukrayna’da öğrenciler herhangi bir sınav şartı olmadan eğitim alabilmektedirler. Bu nedenle öğrencilerimiz burada eğitimi tercih etmektedirler. Tabi üniversite fiyatlarının da bütçeyi sarsmayacak şekilde olması da önem taşımaktadır.

Üniversite Eğitimi Alacakların Davetiye Alımı

Ukrayna’da özellikle pilot ve uzak yol kaptanı olabilmenizi sağlayacak iki değerli üniversite göze çarpmaktadır. Odessa Denizcilik ve Kiev Havacılık Üniversiteleri dünyanın en çok kazandıran ve en çok prestije sahip olan bu zorlu bölümlerinde kaliteli ve uygulama ağırlıklı eğitimler vermektedir. Ayrıca İnşaat üniversitesi gibi bir alanda yoğunlaşmış üniversiteler o alanda ki mezunları en iyi şekilde yetiştirmektedirler. Bu kaliteli ve uygulama ağırlıklı eğitimlerin de yıllık harç ücretleri 2500$ dan başlamaktadır.

Eğitimler Rusça ve Ukraynaca olarak verilmekte ancak birçok bölümde İngilizce eğitimlere de rastlanabilmektedir. Ukrayna da eğitimler için okuldan davet almak gerekmektedir. İşte bu noktada Eurostar Yurtdışı eğitim devreye girmekte ve sizler ile üniversite arasında köprü vazifesi görmektedir.

Ukrayna üniversite davetiye hizmeti Eurostar Yurtdışı eğitim tarafından verilmektedir. Bu nedenle lise diplomanız ile birlikte en kısa sürede gelerek başvurunuzu yapmalı ve sizden istenen evrakları en kısa sürede hazırlamalısınızdır. Erken başvurularda öğrenciler daha hızlı kabul almakta ve oturum işlemleri hızlıca yapılarak öğrenci eğitimine başlayabilmektedir.

Eurostar yurtdışı eğitim öğrenciler için kariyer günleri düzenlemektedir. Kariyer günlerine katılım sağlayan öğrenciler uzmanlar ile görüşerek ülkeler ve bölümler hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler. Ukrayna üniversite davetiye hizmeti almak isteyen öğrenciler bu kariyer günlerine dahil olarak önce detaylı bilgi almalı; daha sonrasında da hızlıca başvuru sürecini tamamlamalıdırlar.

Hayallerinizin gerçek olması ve hayata; sağlam temeller kurarak başlayabilmek için Ukrayna üniversiteleri Ukrayna üniversite davetiye hizmetinden hemen yararlanmalı; bununla ilgili bizlerle iletişime geçmelisiniz. Yurtdışı eğitime artan talebi de göz önünde bulundurarak geç kalmamalısınız. Üniversiteler uluslararası öğrenci kontenjanı dahilinde öğrenci kabul etmektedirler. Tüm dünyadan burada eğitim almak isteyecek öğrenciler olduğunu düşündüğümüzde hızlıca hareket etmek gerektiğini görebiliriz. Kariyer günlerinde görüşmek üzere.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!