Şanlıurfalılar İçin Yurtdışı Eğitim Ukrayna’da Başlıyor

Şanlıurfa Yurtdışı Eğitim

Şanlıurfalılar İçin Yurtdışı Eğitim ; Eurostar aracılığı ile Şanlıurfalılar için yurtdışı eğitim Ukrayna'da başlıyor. Eğlenceli bir eğitim ....

Şanlıurfalılar İçin Yurtdışı Eğitim Ukrayna’da Başlıyor

Şanlıurfalılar İçin Yurtdışı Eğitim öğrenciler Ukrayna’yı tercih ediyor. Yüzlerce farklı alanda lisans eğitimi seçeneği ile göz dolduran Ukrayna üniversiteleri avantajları ile en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Ukrayna köklü üniversiteleri ve kaliteli eğitimi ile öğrencilerin lisans eğitimlerinde ki başarısını arttırarak; kariyer yolunda hızlı yükselmeleri için zemin hazırlıyor. Ukrayna’da tıp fakültesi, diş hekimliği, fizik tedavi, hukuk, inşaat, mimarlık, denizcilik, havacılık ve daha yüzlerce farklı bölümde eğitimler veriliyor. Eğitimler Rusça, Ukraynaca, İngilizce dil seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Bu dillerden birini seçerek eğitim alabiliyor ve bir taraftan lisans eğitimi alırken diğer yandan ana dil seviyesinde bir yabancı lisana hâkim olabiliyorsunuz. Kendi mesleğinizde daima en ön sıralarda yer alabilmek için de bu dil eğitiminin avantajlarından yararlanıyorsunuz. Ukrayna eğitim danışmanlığı Şanlıurfa Eurostar yurtdışı eğitim sizlere Ukrayna üniversitelerinde üniversite eğitimi fırsatı sunmaktadır.

Ukrayna eğitim danışmanlığı Şanlıurfa Eurostar ekibi sizi Ukrayna’da uluslararası diplomaya kavuşturuyor. Hedeflediğiniz kariyere kavuşmak için sadece lise diplomanız yeterlidir. Diplomalar Türkiye’de de tanınmaktadır. Öğrenciler ister yurtdışında ister ülkemizde kariyerlerine devam edebilmektedirler.

Ukrayna eğitim danışmanlığı Şanlıurfa Eurostar kurumuna lise diplomanızla gelerek kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilir; sene kaybı yaşamadan üniversite eğitiminize başlayabilirsiniz. Hedefinizde ki bölümde eğitim alabilirsiniz. Avrupa’da yeni bir kültür ile tanışmak; farklı kültürlerle bir arada yaşayabilmeyi deneyimlemek; Avrupa Birliği eğitimi ile eşdeğer kabul edilen diplomaya sahip olmak istiyorsanız Ukrayna’da eğitim tam size göre.

Şanlıurfalılar İçin Yurtdışı Eğitim

Ekonomik yıllık harç ücretleri ile herkes yurtdışı eğitimi tercih edebilir. Yıllık 2000$’dan başlayan lisans eğitim tutarları ile eğitim alabileceksiniz. Lise mezunlarının dışında lisans tamamlama öğrencileri de sınavsız bir şekilde Ukrayna’da eğitimlerini tamamlayabilmektedirler. Öğrenciler 1 yıl seçtikleri dilde eğitim aldıktan sonra 3. Sınıftan başlayabileceklerdir. Böylece öğrenciler sene kaybı yaşamayacaklar.

Ukrayna’da eğitim almak isteyen öğrencilerin öncelikle hedef ve bölümleri belirlenir; bütçeleri ile ilgili detaylar öğrenciden öğrenilir. Eğitim almak istedikleri yabancı dil, bütçe ve bölüm hedeflerine göre öğrenci için en uygun üniversite belirlenir. Öğrencilerden kayıt ve ikamet işlemleri için evraklar talep edilir. Evrakları eksiksiz hazırladıktan sonra Eurostar’a teslim ederler. Eurostar tüm işlemleri öğrenci adına gerçekleştirir ve gidiş organizasyonunu hazırlar. Böylece üniversite eğitimi hazırlık süreci başlamış olur.

Ülke havaalanında karşılanan öğrenciler şehir turu yapar, okulu görmeleri ve ilk tanışmaların gerçekleşmesi sağlanır; konaklayacakları yere kadar eşlik edilir; genel bilgiler ve ana hatlar anlatılır. Mezun olana kadar da öğrencimiz bizim desteğimizle hedefine doğru hızla yol alır. Hemen bizlerle iletişime geçin ve bu eğitim yolculuğuna birlikte çıkalım.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!