Odessa Denizcilik Akademisi Öğrencisi Olmaya Hazır mısınız?

Odessa Eğitim

Odessa Denizcilik ; Kaliteli bir üniversitede iyi bir eğitim sizin de hayallerinizi süslüyorsa Odessa denizcilik akademisi öğrencisi ..

Odessa Denizcilik Akademisi Öğrencisi Olmaya Hazır mısınız?

Geleceğin denizcileri göreve hazır mısınız? Uluslararası geçerliliğe sahip denizcilik eğitiminde lider bir üniversitede denizlerin hâkimi olacaksınız. YGS-LYS şartı olmadan Ukrayna’nın liman şehri Odessa’da yer alan kalitesi ile adından söz ettiren bir üniversite.

Çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz mesleğe sahip olmak için hemen harekete geçin ve lise diplomanız ile başvurunuzu gerçekleştirin. Üniversite Türkiye tarafından tanınmaktadır. Doğuştan deniz insanı olduğuna inanıyorsan ilk dalgada devrilmeyeceksen, sabırlıysan bu iş tam sana göre. Gemi kaptanlığı, gemi mühendisliği, Navigasyon, deniz taşımacılığı gibi lisans programları yer almaktadır. Odessa denizcilik akademisi kaliteli eğitimleri ile birbirinden başarılı uzman denizciler yetiştirmeye devam ediyor. Yüksek teknolojiye sahip olan üniversite öğrenciler için her türlü olanağı barındırıyor.

Odessa Denizcilik Akademisi Harç Ücretleri

Odessa denizcilik akademisi uluslararası akreditasyona sahiptir. Mezunları yurtdışında ve Türkiye’de rahatlıkla çalışabilirler. Yurtdışında görev yapmak isteyen gemi mühendisleri ayda 5000$ ile 20.000$ arasında gelir elde etmektedirler. Bu maaşlar oldukça caziptir. Kaptanların maaşları da son derece yüksektir. 1. Kaptanlar 6000$ ile 12.000$ maaş almaktadırlar. 2. Kaptanlar ise 4500$ ile 6000$ ve 3.-4. Kaptanlar ise 2500$ ile 3500$ aralığında gelir elde etmektedirler. Bu da denizcilik sektörünü cazip hale getirmektedir. Türkiye’de en çok kazandıran meslekler arasında yer almaktadır.

Elbette ki gemi kaptanı ya da mühendisi olabilmek için önemli ölçüde emek sarf etmek gerekmektedir. Ancak sonunda elde edilecek tüm maddi imkanlar açısından bakıldığında öğrencilerin en çok tercih ettiği bölümler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ne demişler; kaptan dalgalı denizde belli olur. Odessa denizcilik akademisi öğrencilerini uluslararası standartlarda yetiştirmektedir. Mezunların hızlıca iş bulabildikleri bölümler denizcilik bölümleridir. Üniversitede yüksek lisans yapabilme şansı da mevcuttur.

Ukrayna yaşam koşulları açısından da oldukça ekonomiktir. Öğrenciler burada keyifli bir eğitim süreci geçirirler. Aylık yaşam giderleri ortalama 350-500$ bulmaktadır. Konaklama, yeme içme ve cep harçlığı dahildir. Öğrencinin yaşam standartlarına göre bu rakam daha yukarılara çıkabilmektedir. Ukrayna İngilizce ve Rusça eğitimleri ile öğrencileri geleceğe hazırlamaktadır. Odessa denizcilik üniversitesi yıllık lisans eğitimi harç ücretleri 2600$’dır. Öğrenciler oldukça uygun fiyatlara Uzak yol gemi kaptanı, gemi mühendisi, Deniz ulaştırma gibi prestijli mesleklere sahip olabilmektedirler.

Eurostar yurtdışı eğitim ile Ukrayna Odessa denizcilik akademisi öğrencisi olmaya hazır isen hemen gel ve gecikmeden kayıt işlemlerini gerçekleştirmeye başlayalım. 20 yıllık tecrübesi ve profesyonel danışman kadrosu ile kariyerinizde size ışık tutalım. Dalgalı denizlerde birlikte yol alalım.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!