İzmirliler İçin Yurtdışı Eğitim Fırsatı

İzmirliler İçin Yurtdışı Eğitim Fırsatı

İzmirliler İçin Yurtdışı Eğitim Fırsatı ; Türkiye'nin birçok ilinde ofisleri olan Eurostar vasıtasıyla İzmirliler için yurtdışı eğitim ....

İzmirliler İçin Yurtdışı Eğitim Fırsatı

Yurt dışı eğitim ile dünyayı keşfedin. İzmirliler üniversite için Ukrayna’yı tercih ediyor. Yüzlerce farklı alanda lisans eğitimi seçeneği ile göz dolduran Ukrayna üniversiteleri avantajları ile en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Ukrayna köklü üniversiteleri ve kaliteli eğitimi ile öğrencilerin lisans eğitimlerinde ki başarısını arttırarak; kariyer yolunda hızlı yükselmeleri için zemin hazırlıyor. Ukrayna’da tıp fakültesi, diş hekimliği, fizik tedavi, hukuk, inşaat, mimarlık, denizcilik, havacılık ve daha yüzlerce farklı bölümde eğitimler veriliyor.

Eğitimler Rusça, Ukraynaca, İngilizce dil seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Bu dillerden birini seçerek eğitim alabiliyor ve bir taraftan lisans eğitimi alırken diğer yandan ana dil seviyesinde bir yabancı lisana hâkim olabiliyorsunuz. Kendi mesleğinizde daima en ön sıralarda yer alabilmek için de bu dil eğitiminin avantajlarından yararlanıyorsunuz. Ukrayna eğitim danışmanlığı İzmir Eurostar yurtdışı eğitim sizlere Ukrayna üniversitelerinde birçok fırsatı sunmaktadır. Yeni bir kültürü yaşayacak, farklı bakış açıları ile kendini geliştirerek, kariyerini zirveye taşıyacaksın. Tıp, diş hekimliği, Eczacılık, Fizik Tedavi, inşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Kaptanlık, Pilotluk ve daha birçok alanda lisans eğitimi yapabileceksin.

Yurtdışı Eğitim Fırsatı

Ukrayna eğitim danışmanlığı İzmir Eurostar ekibi sizi Ukrayna’da uluslararası diplomaya kavuşturuyor. Hedeflediğiniz kariyere kavuşmak için sadece lise diplomanız yeterlidir. Diplomalar Türkiye’de de tanınmaktadır. Öğrenciler ister yurtdışında ister ülkemizde kariyerlerine devam edebilmektedirler.

Ukrayna eğitim danışmanlığı İzmir Eurostar kurumuna lise diplomanızla gelerek üniversite eğitimleri ile ilgili başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yılın 12 ayı bizlerle kariyer planlamanızı yapmak ve üniversitelerimize kayıt olabilmek için profesyonel danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Tecrübesi ve öğrencilerine gösterdiği özen ile Eurostar Yurtdışı eğitim, üniversite sürecinizin tamamında sizlerle birlikte olacaktır. Eğitim ile ilgili tüm kararlarınızda sizin yanınızda olan bizler hayallerinize ortak oluyoruz.

Ukrayna eğitim danışmanlığı İzmir olarak gelecek jenerasyonun birer dünya insanı olması için çalışıyoruz. Birçok ülkede olduğu gibi öğrencilerimizin Ukrayna’da da yurtdışı eğitim deneyimine sahip olmasını sağlıyoruz.

Öğrenciler danışmanlarımıza hedeflerini, beklentilerini ve bütçelerini anlatıyor ve danışmanlarımız kendilerine detaylı bir analiz ile en uygun üniversiteyi seçiyor. Konaklama için yer belirlemesi gerçekleştiriyor. Ülkede ki oturum işlemlerini öğrenci adına tamamlıyor. Gidiş organizasyonunu A’dan Z’ye planlıyor. Öğrenciye ise sadece bavulunu hazırlamak ve yola çıkmak kalıyor.

Öğrenci havaalanında karşılanıyor, oryantasyon eğitimleri sağlanıyor ve eğitim sürecini başlatmış oluyor. Ukrayna’da öğrenci olmanın ayrıcalıklarına varıyor.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!