İstanbullular için Ukrayna’da Eğitim Avantajları

İstanbul ve Ukrayna

İstanbullular için Ukrayna’da Eğitim Avantajları ; Türkiye'nin dört bir yanından Ukrayna’ya eğitim için gitmek isteyen öğrenci sayısı ..

İstanbullular için Ukrayna’da Eğitim Avantajları

İstanbullular için Ukrayna’da Eğitim Avantajları ; Yurtdışında eğitim İstanbullu öğrencilerin en önemli tercihleri arasında yer alıyor. Her yıl binlerce öğrenci kendisini geliştirmek, yepyeni ülkeleri keşfetmek ve kariyerlerini inşa etmek için yurtdışına çıkıyor. Siz de eğitimde kaliteyi yakalamak istiyorsanız yurtdışı eğitimi tercih edenlerden biri olabilirsiniz.

Türkiye’den öğrencilerin lisans eğitimi ve lisans tamamlama eğitimlerinde en çok tercih ettikleri ülkelerin başında Ukrayna gelmektedir. Öğrenciler Ukrayna’da hayal ettikleri bölümde YGS ve LYS sınavı şartı olmadan eğitim alabilmektedirler. Eğitimler Rusça, Ukraynaca, İngilizce olarak verilmektedir. Sağlıktan Mühendisliğe birçok farklı seçenek yer almaktadır. Lise diploması ile başvuru kabul eden köklü üniversitelerden birini tercih eden öğrenciler kendi alanlarında uzmanlaşarak hayata bir adım önde başlayabilmektedir. Tarihi neredeyse 100 yıla dayanan devlet üniversiteleri ve özel üniversitelerden birini seçerek diledikleri alanda eğitim alabilmektedirler. Lise mezunlarının yanı sıra lisans tamamlama öğrencileri de bu eğitimlere başvuru yaparak eğitimlerini tamamlama şansına sahiptirler. Ukrayna eğitim danışmanlığı İstanbul ofislerine başvuru yapan öğrenciler eğitim almak istedikleri bölüm için kayıt işlemini hızlıca gerçekleştirebilmektedirler.

Ukrayna eğitim danışmanlığı İstanbul öğrencileri için gerekli tüm çalışmaları yapar ve öğrencinin bütçesi ile beklentilerine uygun koşullarda üniversite ve bölümleri kendisine sunar. Öğrenciler hangi bölümde okuyacakları ile ilgili kararları verdikten sonra kendisinden istenen evrakları Ukrayna eğitim danışmanlığı İstanbul Eurostar’a getirir ve hedeflerine doğru ilk adımlarını atmış olurlar. Öğrenciler Tıp, Mühendislik, Sosyal Bilimler, Güzel sanatlar, Havacılık, Denizcilik dahil olmak üzere her bölümü tercih edebilir ya da bu bölümlerde ki lisans eğitimlerini tamamlama şansına sahip olabilirler.

Ukrayna’da Eğitim Avantajları

Yurtdışı eğitimde Ukrayna oldukça avantajlı bir ülkedir. Üniversitelerin yıllık eğitim harçları oldukça uygundur. Öğrenciler 2000 $’dan başlayan fiyatlar ile eğitim alabilmektedirler. Bu da diğer ülkelere göre önemli bir avantaj sağlamaktadır. Diplomaları Europass Mavi diplomadır ve dünyada tanınmaktadır. Uluslararası akreditasyonu olan üniversitelerdir. Tüm bölümlerde uygulama ve laboratuvar çalışmaları yapabilmektedirler.

Ukrayna’da önemli olan öğrencinin mesleğini deneyimlemesi ve tecrübe kazanmasıdır. Bu da uygulama ile mümkündür. Öğrenciler sadece teorik bilgi ile kısıtlı kalmazlar. Avrupa ülkelerinde Erasmus ve staj olanaklarına da sahiptirler.  Öğrenciler Avrupa ülkelerine yatay geçişte yapabilirler. Bu şekilde eğitimleri ile ilgili olduğu gibi kariyerleri ile de ilgili yol kat etmiş ve rakiplerini geçmiş olurlar.

Ukrayna eğitim danışmanlığı İstanbul ofisine yılın 12 ayı başvurularınızı yapabilir; hayallerinize giden yola çıkmak üzere ilk adımlarınızı hemen atabilirsiniz. Siz de harekete geçin ve hedeflerinize bir adım daha yakın olabilme olanağından faydalanın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!