Hedeflerine Ukrayna’da Eğitim İle Ulaşmak İçin Bir Telefon Yeter

Ukrayna’da Eğitim

Hedeflerine Ukrayna’da Eğitim ; Eğitim kariyerinizi planlarken tercih edeceğiniz üniversiteler ile ilgili araştırma yapmalısınız. Hedeflerine

Hedeflerine Ukrayna’da Eğitim İle Ulaşmak İçin Bir Telefon Yeter

Hedeflerine Ukrayna’da Eğitim olanlar Eurostar ile Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Sakarya lise ve MYO öğrencileri için yeni bir kapı açıyor. Siz de yurtdışında eğitim almak ve hayal ettiğiniz mesleğe sahip olmak istemez misiniz? Lisans, Yüksek Lisans, Doktora programlarından dilediğinizi tercih edebilir eğitiminizde bir adım ileriye Ukrayna ile gidebilirsiniz.

Ukrayna’da üniversite eğitimi almanın büyük avantajları vardır. Türkiye’ye uçuş mesafesi olarak yakındır. Öğrenciler rahatlıkla tatillerde ülkeye dönüp ailelerini görebilirler. Ülke Doğu Avrupa ülkesidir ve fiyatlar uygundur. Para birimi Grivna’dır. Her şehrinde onlarca üniversite mevcuttur. Eğitime oldukça önem verirler ve birçok farklı alanda lisans eğitimi alma fırsatını sunar. Üniversite kampüsleri büyüktür. Sosyal imkânları vardır. Öğrenciler kültürel faaliyetlerde bulunmaktadır. Birçok etkinlik, gezi ve organizasyonlar düzenlenmektedir. Üniversitenin uluslararası akreditasyonu vardır. Bu nedenle Avrupa Birliği ülkelerinde staj ya da Erasmus yapabilirler.

Ukrayna’da eğitim alan öğrenciler kaliteli eğitim almakta ve teorik eğitimden çok pratik eğitim almaktadır. Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Sakarya ilinde yaşayan öğrenciler lise diplomaları ile başvurabilir ve eğitimlerine burada devam ederek Europass Mavi diploma sahibi olabilirler. Europass mavi diploma ile Avrupa ülkelerinde çalışma olanağı bulabilir; çok daha iyi standartlarda bir hayata sahip olabilirsiniz. Ayrıca öğrenciyken de Avrupa Birliği ülkelerinde ki üniversitelerde erasmus ve staj olanakları bulabilirsiniz.

Eğitim Danışmanlığı Sakarya

Ukrayna’da eğitimler Rusça, İngilizce, Ukraynaca olarak gerçekleşmekte ve öğrenciler 1 yıl hazırlık eğitimi alarak dili öğrenmektedirler. Lise mezunları dili öğrendikten sonra 1. Sınıftan eğitimlerine başlayabilmektedirler. Lisans tamamlama öğrencileri ise dili öğrendikten sonra 3. Sınıftan eğitimlerine devam edebilmektedirler. Ukrayna’da en çok tercih edilen bölümler arasında inşaat mühendisliği gelmektedir ve hemen her şehirde bu bölümde eğitimler mevcuttur. Öğrenciler uygulama ağırlıklı eğitim almakta ve başarıya giden basamakları hızla tırmanmaktadırlar. Diğer tüm alanlarda olduğu gibi oldukça ekonomik rakamlara üniversite okuyabilmektedirler.

Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Sakarya ilinde inşaat mühendisliği veya mimar olmak isteyenler burada köklü üniversitelerde 2500$’ dan başlayan yıllık harç ücretleri ile eğitim alabilmektedirler. Bütçenize uygun eğitimlerden birini seçerek geleceğini mimar ve mühendisleri arasında yer alabilirsiniz.

Öğrenciler Ukrayna’da uygun fiyatlara yaşamlarını sürdürebilmektedirler. Yeme içme, konaklama ile ilgili konularda ayda 350$ ile 400$ arasında harcama gerçekleştirmektedirler. Bu masraf öğrencilerin alışık oldukları yaşam standartlarına bağlı olarak artış gösterebilmektedir. Ukrayna’da 1 TL ortalama 7 Grivna’’dır ve Türk lirası daha değerlidir.

Siz de hemen Eurostar Yurtdışı Eğitime gelin ve Ukrayna’da geleceğiniz için ilk adımlarınızı birlikte atalım.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!