Göklerde Özgürlüğün Tadını Havacılık Eğitimleri İle Çıkart

Havacılık

Havacılık ile Göklerde özgürlüğün tadını eğitimler ile çıkart ; Eurostar vasıtasıyla Ukrayna’da havacılık eğitimini sürdürebilmeni...

Göklerde Özgürlüğün Tadını Havacılık Eğitimleri İle Çıkart

Herkesin çocuklukta ne iş yapacağına dair hayalleri vardır ya sizin? Birçok kişinin hayallerinden vazgeçmek zorunda kaldığını biliyor muydunuz? Ancak siz böyle yapmak zorunda değilsiniz. Çocukluk hayallerinizi gerçekleştirmeye şimdi her zamankinden daha yakınsınız. Uçak mühendisliği eğitimi ile geleceğin uçaklarını siz tasarlayacak ve geliştireceksiniz. Ya da bir pilot olup dünyayı dolaşacak, bulutların üzerinde özgürce uçacaksınız.

Ukrayna’da bu eğitimi alabileceğiniz 2 tane üniversite ile tanışın. Kiev havacılık ve Harkov havacılık üniversitesi. İki üniversitemizde geleceğin mühendislerini ve pilotlarını yetiştiriyor. Üstelik Ukrayna üniversitelerinin diplomaları dünyada tanınıyor. İster İngilizce ister Rusça eğitim olanağı seni bekliyor. 1 yıl hazırlık eğitiminden sonra gökyüzü maceran başlayacak ve adım adım hayallerin gerçek olacak.

Ukrayna’da eğitim uçak mühendisliği dünyaca bilinen kaliteli eğitimi ve uygun yıllık harç ücretleri ile öğrencilerin kolayca üstesinden gelebileceği şartlarda hizmet veriyor. Bologna sistemine dahil olan Ukrayna Europass mavi diploma almanızı sağlıyor. Ulusal Havacılık Üniversitesi, Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) ile işbirliği yapmaktadır. Bu da öğrencilerin mezun olduklarında önünü açmaktadır.

Hayallerinin Peşinden Koş

Üniversitenin kampüsü de göz alıcı büyüklüktedir. 720.000 m2 kampüs alanına sahiptir. 14 eğitim binası vardır ve 140.000 m2 alan teşkil etmektedir. 2 adet kampüste spor sahası vardır. Yemekhane, internet kafe,  sağlık merkezi, dispanser, bilardo salonu ve Ukrayna Havacılık Devlet müzesi bulunmaktadır. Dünyanın en güçlü havacılık üniversitelerinden biridir. Bu nedenle mezunları dünyada birçok yerde rahatlıkla iş bulabilmektedir. Slav dillerinde eğitim alır bir de İngilizceye hakim olursanız hayallerinizi üzerinde kariyere sahip olabilirsiniz.

Ukrayna’da eğitim uçak mühendisliği ise 1930 yılında kurulan yine Kiev havacılık kadar köklü ve kaliteli bir üniversitedir. Ukrayna’da eğitim uçak mühendisliği alanında birçok başarıya imza atmış eğitim kurumudur. 1935 yılında bir enstitü öğretmeni olan Lyulka  ilk yerli turbo jet motorunu tasarlamıştır. Uzay çalışmaları alanında halen ABD, Japonya, Almanya, Meksika, Hollanda ve Çin ile projeler yürütmektedir. 1953’te üniversite rüzgar tüneli inşa etmiştir. 53.000 mühendis mezun etmiş olan üniversite başarıdan başarıya koşmuştur. Bu nedenle mühendislik konusunda dünyada oldukça önemli bir yere sahiptir.

İşte böyle yüksek kalitede eğitim veren ve dünyaya ismini altın harflerle kazıtmış köklü üniversitelerin öğrencisi olabilirsin. Tek yapman gereken Eurostar Yurtdışı Eğitimi aramak ve lise diploman ile hemen kaydını başlatmaktır. Geleceğe bir eser bırakmak için birçok nedene sahipsin. Hemen harekete geç ve hedefini 12’den vurmaya hazırlan.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!