Eurostar ile Ukrayna’da Sınavsız Üniversite

Eurostar ile Ukrayna’da Sınavsız Üniversite

Eurostar ile Ukrayna’da Sınavsız Üniversite ; Ukrayna Avrupa ülkeleri arasında en iyi eğitimi öğrencilere sağlayan üniversitelere sahiptir.

Eurostar İle Ukrayna’da Sınavsız Üniversite

Eurostar ile Ukrayna’da Sınavsız Üniversite ; Eurostar Yurtdışı eğitim 20 yıllık tecrübesi ile öğrencileri hedeflerine ulaştırıyor. Ukrayna’da lisans eğitimi olanaklarını öğrencilere sunuyor. Doğu Avrupa’da yer alan Ukrayna Türkiye’den üniversite eğitimi için gidecek olan öğrencilerden herhangi bir sınav talep etmiyor.

Ukrayna’da eğitim alacak öğrenciler burada öncelikle Rusça eğitim alıyor. 1 yıllık hazırlık eğitiminden sonra öğrenciler hayal ettikleri bölümün lisans eğitimini alabiliyorlar. Tıp, Diş Hekimliği, Hemşirelik, Fizik Tedavi, inşaat mühendisliği, mimarlık, elektrik mühendisliği, makine mühendisliği ve daha birçok alanda eğitim alabiliyoruz. Hatta ülkemizde eğitimleri olmayan birçok lisans alanı da burada mevcuttur. Lazer Mühendisliği bu alanlara bir örnektir. Ayrıca en çok tercih edilen uzak yol gemi kaptanlığı, pilotaj gibi konularda da eğitim alabilmek mümkündür.

Ukrayna’da eğitim Eurostar sizinle birlikte bu eğitim sürecini profesyonelce yürütüyor. Birlikte yaptığınız görüşmelerde profesyonel eğitim danışmanları sizlerin beklentilerinize ve bütçenize en uygun üniversiteyi belirlemektedirler.

Ukrayna’da eğitim Eurostar Ukrayna’da ki tüm üniversitelerle işbirliği içerisindedir. Tüm üniversitelerden kayıt kabul davetiyenizi alabilmektedir. Lise ya da meslek yüksekokulu diplomanız ile başvuruda bulunmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim lisans veya lisans tamamlama süreçlerini en iyi şekilde yürüten kurum; sizlerin oturum işlemlerinizi, konaklamanızı dahil A’den Z’ye her şeyi planlamaktadır. Hava alanı karşılaması, şehir turu, oryantasyon çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Ukrayna’da eğitim Eurostar ile hedefinize doğru hızlı adımlarla yürüyebilir ve Ukrayna’da kaliteli bir üniversite eğitimi alabilirsiniz. Eğitim ve yaşam koşullarının bütçeleri zorlamadığı bir ülkedir. Yıllık harç ücretleri 2500’dan başlamaktadır. Bir öğrencinin aylık gideri ise 350$-400$ arasında değişmektedir. Öğrencinin alışmış olduğu yaşam standartları ile doğru orantılıdır.

Üniversite Eğitimi

Ukrayna’da ki üniversiteler Türkiye tarafından tanınmaktadır. Böylece öğrenciler Türkiye’de çalışabilmektedirler. Ayrıca Bologna sürecine dâhil olan Ukrayna Europass mavi diploma vermektedir. Bu diploma ile Avrupa ülkelerinin herhangi birinde çalışabilir anlamına gelmektedir. Ayrıca öğrencilerimiz eğitim süreci içerisinde de Avrupa kredi sisteminin avantajlarını kullanarak Avrupa’daki herhangi bir ülkeye geçiş yapabilmektedir. Staj olanaklarından da faydalanabilmektedir. Mezun olduğunda Avrupa ülkelerinde oldukça yüksek standartlarda kazançlar elde edebilecekleri işler de bulabilmektedirler.

Geleceğini garanti altına almak, iyi bir kariyer yapmak istiyorsan hemen Ukrayna’da eğitim Eurostar ile görüşmelere başlamalısın. Sana en uygun üniversite ve bölümü belirleme de destek almalısın. Eurostar’ın Ukrayna’da eğitim alan öğrencileri ile görüşme olanağına da sahipsin. Yılın 12 ayı ön kayıt yaptırabilir; kariyer günlerine katılabilirsin. Hemen harekete geç ve yurtdışında eğitim ayrıcalığından sende faydalan.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!