Euorstar Eğitim Danışmanlığı Manisa Öğrencilerini Ukrayna Yolculuğuna Çıkartıyor

Ukrayna Yolculuğu

Ukrayna Yolculuğu ; Eğitim ve kariyer için Ukrayna vazgeçilmez olanakları öğrencilere sağlıyor. Eurostar eğitim danışmanlığı Manisa

Euorstar Eğitim Danışmanlığı Manisa Öğrencilerini Ukrayna Yolculuğuna Çıkartıyor

Ukrayna Yolculuğu ile Bugünlerde birçok öğrenci yurtdışında eğitimi tercih ediyor. Farklı ülkeleri keşfetmek, farklı bir kültürde yaşamayı deneyimlemek; başkasının gözlerinden dünyayı yeniden yorumlayabilmek başarı merdivenlerini hızla tırmanmayı sağlıyor. Her farklı kültür bir farklı lezzet katar insana. Yeni bir kitap okumak gibidir. Kendi kültürünüz ile birleştirdiğiniz ve yoğurduğunuzda daha ilerici, daha özgür, daha gelişmiş bir dünya elde edersiniz. Yüzyıllar boynunca gelişmeler farklı kültürlerin buluşması ile sağlanmıştır. İşte bu nedenle yurtdışında üniversite eğitimi alanlar mesleklerinden tutun aile hayatlarına kadar daha başarılı olabilmektedirler.

Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Manisa şimdi Manisalı öğrencileri yurtdışı eğitime davet ediyor. Lise mezunları, Önlisans mezunları hiçbir sınav şartı olmadan hedefinizde olan bölüme kayıt yaptırabilirsiniz. Ukrayna’da devlet ve özel okullarda eğitim alabilir; hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Muğla öğrencileri bilmelidir ki Ukrayna’da eğitim sanıldığı kadar pahalı değildir. Hatta birçok ülkeden çok daha ucuzdur. 2000$’dan başlayan yıllık harç ücretleri ile öğrenciler eğitim alabilmektedirler. Burada kriter eğitimin alınacağı şehir, hangi dilde eğitim alınacağı ve üniversitenin devlet üniversitesi olup olmadığıdır.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Muğla sayesinde öğrenciler Sağlık, Mühendislik, Denizcilik, Havacılık dâhil olmak üzere birçok fakültede eğitime hemen başlayabilmektedirler. Lise diploması ya da Önlisans diploması ile öğrenciler üniversitelere başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Üniversitelerde eğitim dili Rusça, Ukraynaca, İngilizcedir. Öğrenci bu dillerden birini seçerek o dilde hazırlık eğitimi alır. Bölümlerin büyük bir yüzdesi Rusça ve Ukraynacadır. Sadece bazı bölümler ve bazı üniversitelerde İngilizce bölümler mevcuttur. İngilizce eğitim en çok özel üniversitelerde yer almaktadır.

Ukrayna’da üniversiteler uluslararası akreditasyona sahiptir. Avrupa ülkelerinde geçerli Europass mavi diploma vermektedirler. Bu uluslararası Akreditasyon demektir. Siz ister eğitim alırken Avrupa Birliği ülkelerinde yer alan üniversitelere geçiş yapın; isterseniz mezun olduktan sonra Avrupa’da çalışın. Ukrayna diplomaları Türkiye’de de tanınmaktadır. Mesleğinize ülkemizde de devam edebilirsiniz.

Eğitim Danışmanlığı Manisa

Ukrayna’da eğitim ile yurtdışına açılacaksınız. Önlisans eğitimi mezunları da Ukrayna’da lisans tamamlayabilmektedirler. 2 yıllık üniversite mezunları için kaçırılmayacak bir eğitim fırsatıdır. DGS sınavına girmeden 3. Sınıftan başlayarak eğitim alınabilmektedir. Öğrenciler 1 yıl seçtikleri dilde hazırlık eğitimi aldıktan sonra eğitimlerine 3. Sınıftan kaldıkları yerden devam edebilirler.

Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Muğla sizleri Ukrayna’da öğrenci olma fırsatı için bekliyor. Hemen iletişime geçin ve ön kayıt işlemlerinizi başlatın. Okul kabulünüzü alalım ve lisans eğitiminizi yurtdışında tamamlama fırsatından sizi yararlandıralım.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!