Çanakkaleli Öğrenciler Ukrayna Üniversitelerinde Rüyalarında ki Mesleğe Kavuşuyor

Çanakkaleli Öğrenciler Ukrayna Üniversitelerinde

Çanakkaleli Öğrenciler Ukrayna Üniversitelerinde Rüyalarında ki Mesleğe Kavuşuyor Eurostar Çanakkale ofisi ile Çanakkale'de öğrenciler

Çanakkaleli Öğrenciler Ukrayna Üniversitelerinde Rüyalarında ki Mesleğe Kavuşuyor

Çanakkaleli Öğrenciler Ukrayna Üniversitelerinde Ukrayna Eğitim Danışmanlığı ile  Çanakkale lise öğrencileri için önemli bir avantaj sunuyor. Artık hayallerinizde ki meslekte eğitim alacak ve yepyeni bir geleceğin planını bizimle yapacaksınız. Eurostar Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale liseyi bitirdikten sonra sizlere üniversite kapılarını açıyor ve sevdiğiniz mesleği akademik olarak öğrenme fırsatı sunuyor.

Ukrayna’da dünyanın dört bir tarafından gelen öğrenciler ile tanışacak ve arkadaş olacaksınız. Kendi kültürünüzü onlara tanıtacak; onların kültürünü tanıyacak ve eğlence dolu zamanlar geçireceksiniz. Ukrayna’nın tarihi ve kalitesi ile ünlü devlet üniversitelerinde ya da özel üniversitelerde eğitim alacaksınız. Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale lise öğrenciler de 2 yıllık Önlisans mezunları da okuyabilmektedirler. Üniversite eğitimi alabilmek için herhangi bir şart gerekmemektedir. YGS-LYS-DGS sınavına katılmak gerekmemektedir.

Eğitim Danışmanlığı Çanakkale

Ukrayna’da eğitim dili Ukraynaca, Rusça ve İngilizcedir. Profesyonel akademisyenlerden seçtiğiniz dilde 1 yıl hazırlık alarak akademik eğitiminize devam edebilirsiniz. Lisans tamamlama öğrencileri de hazırlık eğitimi aldıktan sonra 3. Sınıftan eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebilmektedir.  Yurtdışı eğitim öğrencileri kendi ayakları üzerinde durabilen; bağımsız bireyler haline gelebilmektedirler. Bu nedenle hayatta daha dik daha başarılı bir duruş sergilemektedirler. Aileler gençlerin yurtdışında eğitim almasını sağlayarak onların daima daha ileriye gidebilen, kendi kararlarını kendileri alabilen bireyler haline gelmesine olanak tanımış olurlar. Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale ile Ukrayna’da üniversite mezunu olan öğrenciler Europass Mavi Diploma almaktadır. Avrupa’da 1. Kalite bir diplomadır. Bu nedenle öğrencilere önemli iş kapıları açmaktadır.

Öğrenciler üniversite hedeflerine ulaşmak için yurtdışı eğitimi tercih ediyor ve geleceklerini daha yüksek standartlar ve fırsatlar üzerine kuruyor. Öğrenciler Avrupa’da standartlarında aldıkları eğitim ile Avrupa ülkelerinin tamamında çalışma fırsatı bulabiliyorlar. Ukrayna üniversiteleri eğitim kaliteleri ve ileri teknoloji, laboratuvar, kütüphane gibi olanakları ile öğrencileri uygulamada da teoride de en iyi şekilde yetiştiriyor. Böylece öğrenciler mesleki açıdan bilgili, tecrübeli ve özgüven sahibi olarak mezun olabiliyor.

Ukrayna eğitim avantajları yılın 12 ayı devam ediyor. Öğrenciler dilediklerinde bize başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Tıp, Diş Hekimliği, Fizik Tedavi, Hemşirelik, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Gemi Mühendisliği, Uçak Mühendisliği gibi farklı birçok alanda öğrenciler tam teçhizatlı uygulama olanakları sunan üniversitelerde eğitim alabiliyorlar. Kiev Havacılık, Odessa Denizcilik gibi yüzün üzerinde üniversite burada sizleri bekliyor.

En iyi olmak ve daima en iyiye sahip olmak için acele edin ve Ukrayna üniversitelerinde yurtdışı deneyimini yaşamaya başlayın. Yurtdışında eğitimin tadını çıkartın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!